Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 239
  1. #151

    Подразбиране

    Благодаря на момичетата,които ми ги изпратиха!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от laguna_s : 27.03.2014 в 18:29.

  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Провери си пощата, не е на Казанлък а пренабор.
    идеята беше да се ползват останалите конци от готова комплектовка шита 1:1 вместо 1:4, а схемата вече е нечитаема. Благодаря все пак. оставих колеждата да се опита да си нагласи цветовете.

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от floi Виж мнение
    Моля Ви за схеми на тези 2 гоблена в PM на floi@abv.bg
    Прикачен файл 174008
    Прикачен файл 174007

    Благодаря предварително
    Поща за първия

  4. #154

    Подразбиране

    Здравейте, търся схема на триптиха с маковете За съжаление не успях да кача снимка. Ще ви бъда много благодарна, ако можете да ми помогнете Пощата ми е dbozovayska@gmail.com

  5. #155

    Подразбиране

    Здравейте! Моля за схемата на първия гоблен на Ланарте от пост №137. Имам и въпрос: каква панама използвате, за да се получат непълните (1/4 кръстче) бодове добре?
    Благодаря!
    адрес: bea22568@gmail.com
    Животът е кратък, прости бързо, целувай бавно, обичай искрено, смей се от сърце и никога не забравяй този, който те е накарал да се усмихнеш!

    e-mail: gin2@mail.bg

  6. #156

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jojon Виж мнение
    Моля за схемата и ключа на това свежо гобленче: jojon1979@abv.bg

    Прикачен файл 174033
    наистина е много свежо,ако може и за мен!
    предварително благодаря!

  7. #157

    Подразбиране molba

    момичета преди време исках схема и ключ на ето този гоблен натюрморт с праскови, получих го, но не се чете добре и има липсващи редове при преснимането във схемата, ако някой разполага моля ви да ми изпратите четлива схема и ключ на гоблена. pepelotroz@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #158

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Billla Виж мнение
    Здравейте! Моля за схемата на първия гоблен на Ланарте от пост №137. Имам и въпрос: каква панама използвате, за да се получат непълните (1/4 кръстче) бодове добре?
    Благодаря!
    адрес: bea22568@gmail.com
    Панама 28 каунт

  9. #159

    Подразбиране

    Здравейте, търся схема на емблемата на Ювентус. Моля за съдействие или нещо свързано с този отбор. Синът ми е страхотен фен и много иска да му ушия гоблен свързан с любимия му отбор. Предварително Благодаря имейла ми е tatqna_tod@abv.bg
    Редактирано от TATQNA : 20.03.2014 в 13:33.

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от laguna_s Виж мнение
    Здравейте!Ако някой има схемите +ключ моля да помогне!Благодаря!1044265_581355305247990_1870701070_n.jpg1045066_581355308581323_996889882_n.jpg
    Няма значение кой цвят.
    laguna_s@mail.bg
    Поща.

  11. #161

    Подразбиране

    Здравейте търся схемите на тези гоблени.Моля ако някой има схемите да ми ги прати на адрес ot1do10@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #162

    Подразбиране

    Здравейте, търся схемата на тази роза. Тя е част от трио "Wild roses" от списание Cross Stitch Collection, юли 2007, но никак не можах да се справя с откриването й. Моля, ако някой я има, да ми я изпрати на tatyana_hristova@abv.bg. Много благодаря!!
    img009.jpg

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nefsegyul Abtulla Виж мнение
    момичета преди време исках схема и ключ на ето този гоблен натюрморт с праскови, получих го, но не се чете добре и има липсващи редове при преснимането във схемата, ако някой разполага моля ви да ми изпратите четлива схема и ключ на гоблена. pepelotroz@abv.bg
    Изтегли го от тук
    https://disk.yandex.com/public/?hash...bFpb50fcopI%3D
    v_g_g@mail.bg

  14. #164

    Подразбиране

    Момичета, търся читава схема на този пейзаж, а може и пренабор. Ако на някого му се занимава, може ли да я пренабере за мен. Предварително Ви благодаря

  15. #165

    Подразбиране Пастира

    Реклама:
    Момичета,моля ви за помощ!Търся схемата на този пастир,аз имам една ПМ,но е "само" с 61 цвята. Ако някой има нещо по-различно от това,моля да я сподели с мен.
    dobriqt pastir-500x500.jpg

Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •