Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 127
  1. #46

    Подразбиране

    Хм, я ме пишете и мен...щом се оформят две въртележки. Аз не съм си оформила нито един завършените ми робини, но се замислям, че мога да участвам с нещо, което да подаря после
    Ето с какво мисля да съм аз:

    Да е другарче на кафето на Ирка88 и коктейлите на Мишел
    Редактирано от Ducky : 12.03.2014 в 11:45.

  2. #47

    Подразбиране

    Извинявам се, че прибързвам .....
    (.... реално не мога да започна по-рано от 01.05)

    на Мишел - мохито (горе ляво) + по някоя буква от надписа
    Редактирано от rodich : 12.03.2014 в 11:53.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Копирах си поста, защото май никой не чете
    Я да въдворя малко ред тук.За къде сте се разбързали, че и елементи избирате?Записването, както е обявено продължава да края на месец април.Който иска да заявява участие , а може да се заформят и две въртележки с оптимален вариант на участниците - девет.И двата робина ще започнат след 1-ви май, така че спокойно имате време да си избирате модели.Показването и избиране на съответния модел ще стане от 01.05.2014.Не ме притеснява факта да водя и двата.Разпределението на участниците ще е на случаен принцип.Не избирайте модели сега.Избора ще стане след като се разпределят участниците и се обявят съответните теми - "Въртележка 7" и "Въртележка 8"
    И от сега да си знаете - отделните елементи са с размери не по-големи от 100/100 бода.Няма да има размяна на робини между участници от едно населено място.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #49

    Подразбиране

    В такъв случай ме пишете и мен

    Имам един въпрос - може ли двама от участващите да са с еднакви модели. Питам защото модела който си харесах виждам че и друг го е харесал и понеже е преди мен трябва ли аз да си намеря друго.
    Редактирано от Vili_SS : 12.03.2014 в 12:25.
    v_g_g@mail.bg

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте и аз дълго се чудих за този робин и като гледам има още желаещи, дали да не направим още една успоредна въртележка ако се съберат хора?

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Здравейте и аз дълго се чудих за този робин и като гледам има още желаещи, дали да не направим още една успоредна въртележка ако се съберат хора?
    Да, Светла точно това предложи - да са две


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #52

    Подразбиране

    Никога не сме "въртяли " 2 въртележки едновременно ще стане супер интересно ....

  8. #53

    Подразбиране

    Светле, извинявам се от името на всички нарушители

  9. #54

    Подразбиране

    Този път мисля да се запиша и аз, не знам как точно ще се подготвя, понеже до сега не съм участвала в Робини, но все пак си има първи път. Като стане време за моделчетата ще моля някой да ми обясни как да да се организирам и как става предаването в играта.

    А мога ли да помоля и за още някой линк за робини за да си избера моделче, което да пасва на играта. Разгледах това което е дадено, но ако има и друго, ще съм ви благодарна.

  10. #55

    Подразбиране

    Зависи на каква теме искаш да бъде.Всички модели на Madame la Fee могат спокойно да станат на части.Модели за кухни имат най-много Soda.Ето ти един линк - разгледай http://www.liveinternet.ru/users/397...ubric/1858480/
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #56

    Подразбиране

    Ей,много ли ви уплаших ( не съм чак толкова лоша, колкото се правя ), че спряха желаещите?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #57

    Подразбиране

    Светле свиха ни се сърчицата от страх.....и се изпокрихме

    едно питане как виждаш нещата записаните за робин 7 остават ли или ще чакаме да стане бройката 18 и да се разпределят за 2 робина....оххххххх незнам колко ясно стана питането...

  13. #58

    Подразбиране

    Пишете и мен с една новогодишна покривка!
    zeza_v@abv.bg

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Светле свиха ни се сърчицата от страх.....и се изпокрихме

    едно питане как виждаш нещата записаните за робин 7 остават ли или ще чакаме да стане бройката 18 и да се разпределят за 2 робина....оххххххх незнам колко ясно стана питането...
    Чакаме до крайния срок и се разпределят в две въртележки
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Чакам си възпитано реда, чета си постовете........Светле, нали само аз съм послушна????

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •