Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 127
  1. #76

    Подразбиране

    Аз ще искам едни готвачи, на отделни парчета панама. Светланке, няма да е проблем, нали? Мога и да не я нарязвам, но ще бъде един чаршав.......

  2. #77

    Подразбиране

    Няма проблем, Диде, но няма ли да е по-удобно да е на по-малки части.Струва ми се, че ще се бродират много по-лесно.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #78

    Подразбиране

    Да, Светле. Това питам и аз - проблем ли ще е на отделни парчета панама да изпратя робин?

  4. #79

    Подразбиране

    Много ме гъделичка тази ваша компания....ама две неща ме подпират :
    1 - имам модел но на картинката фона е шампанско, а на ПМ модела панамата е в бяло - някой знае ли как да сменя цветя на панамата в ПМ-а за да добия реална представа.
    2 - сроковете, все обещавате за графика и накрая все бързате ....

    Та ако изчистя вълненията си ще се запиша.

  5. #80

    Подразбиране

    Юра, второто вълнение ще се изчисти, ако аз ти изпращам. Лятото ми е толкова напрегнато, че имам съмнения за спазване на сроковете. Накрая ще ме набият .....♥♥♥

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Юра, второто вълнение ще се изчисти, ако аз ти изпращам. Лятото ми е толкова напрегнато, че имам съмнения за спазване на сроковете. Накрая ще ме набият .....♥♥♥
    Тогава се записвам , ама Светла да помни че ти ще ми прашаш

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Тогава се записвам , ама Светла да помни че ти ще ми прашаш
    Юра, за това не мога да гарантирам.Ще стане ясно след разпределението в двете въртележки
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #83

    Подразбиране

    Юра, за смяната на цвета на панамата в ПМ: Fabric, Color, избираш си цвят и ОК.

  9. #84

    Подразбиране

    Юра, ако това ще е някакво успокоение за теб/понеже аз съм от тези дето в робин 6 не си спазват сроковете/ този път няма да изпращам преди сроковете както и няма да приемам пратки преди периода определен за изпращане. Написах го и обещавам!
    Подпис и печатimages.jpg

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Юра, за това не мога да гарантирам.Ще стане ясно след разпределението в двете въртележки
    Тогава ако се паднем в една група - можеш да ми я гарантираш

  11. #86

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Юра, за смяната на цвета на панамата в ПМ: Fabric, Color, избираш си цвят и ОК.
    Благодаря ти

  12. #87

    Подразбиране

    Хубава компания се събрахме!
    Аз бързам да си обявя избора, да не ме изпревари някой!



    Ще се шие в оригинал, на 14 каунт панама, има мъниста и ленти. Ако затруднявам някого от групата /не ми се вярва/, може да се пропускат мънистата - аз ще си ги дошивам.

    А относно сроковете - аз съм от охлювите, така че няма да избързвам с изпращането!

  13. #88

    Подразбиране

    Остана само още едно свободно място....

  14. #89

    Подразбиране

    Ирка88 може ли да те помоля за схемата?
    И за да не ви спамя темата, искам да ви кажа, че се заформя страхотен Робин и нямам търпение да започне. Много обичам семплери, така че ми е много интересно!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Ирка88 може ли да те помоля за схемата?
    И за да не ви спамя темата, искам да ви кажа, че се заформя страхотен Робин и нямам търпение да започне. Много обичам семплери, така че ми е много интересно!
    Заповядай при нас. Има едно свободно местенце....

Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •