Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 127
  1. #91

    Подразбиране

    Браво на вас! Големи сте сладури! Много ви се радвам.. ! За следвщия робин ,ще се присъединя..

  2. #92

    Подразбиране

    Много се изкушавам, че само в такава игра не съм участвала. Но абсолютно ми е невъзможно на този етап. Може би в следващия робин.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #93

    Подразбиране

    И Дорис и Ниа ще са първите записани за следващ робин така да си знаят
    Редактирано от abi1004 : 26.03.2014 в 12:02.

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Заповядай при нас. Има едно свободно местенце....
    Благодаря за поканата! Още като видях темата и направо ми се прииска да се запиша. Дори мислено си избрах модел . Но си имам два започнати гоблена, шия и едно бискорню, а време няма никакво.. Така, че на този етап не искам да се хващам с нещо ново и засега само ще гледам.

  5. #95

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Ирка88 може ли да те помоля за схемата?
    Още я нямам и аз схемата, гоблена ще дойде в оригинал - на Риолис е, със всички конци, и мъниста вътре. Аз понеже си нямам панами, и мъниста и конци, и реших за по-лесно - да е НА ГОТОВО. Когато дойде, ще ти пратя схемата, конците са Анхор.

  6. #96

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Още я нямам и аз схемата, гоблена ще дойде в оригинал - на Риолис е, със всички конци, и мъниста вътре. Аз понеже си нямам панами, и мъниста и конци, и реших за по-лесно - да е НА ГОТОВО. Когато дойде, ще ти пратя схемата, конците са Анхор.
    Ирка няма нужда, Светла ми я изпрати. И след като прегледах схемата най-вероятно и аз да си го поръчам. С тези мъниста и ленти да събирам... А и винаги съм предпочитала готовите комплектовки. Може ли на лични да споделиш откъде си го поръча и колко ти излезе, да не разводнявам повече темата.

  7. #97

    Подразбиране

    4.jpg - това ще е моят модел. Бързам да го покажа щото се сдобих с подходящия цвят панама и не ми се иска някой да ме превари....

    Много, ама много благодаря на Ирка и останалите софийски момичета които ми помогнаха да открия и закупя подходящата панама!

  8. #98

    Подразбиране

    [QUOTE=Юра;522810]4.jpg - това ще е моят модел. Бързам да го покажа щото се сдобих с подходящия цвят панама и не ми се иска някой да ме превари....

    Много, ама много благодаря на Ирка и останалите софийски момичета които ми помогнаха да открия и закупя подходящата панама!
    Юра, направо изби рибата с този гоблен!!! Браво!!!

  9. #99

    Подразбиране

    След обстоен преглед на всички готвачи из нета, след 100000000 схеми - нямам решение още...
    Имам една готова комплектовка на бебешка завивка. Дали ще искате да шиете по нея?

  10. #100

    Подразбиране

    Дида, каквото решиш - това ще е! Мен ме е страх само от 32 каунт, за друго нямам претенции

    Юра, панамата е уникална - и извадихме късмет с нея, такъв цвят и 28 каунт се намира само по чуждите сайтове... Страхотен модел си избрала!

    И едно процедурно питане - аз не заявявам какво искам от моделите, нали така? Чакаме още една смела жена да се присъедини, за да станем 18, и Светла трябва да ни раздели на две групи?

  11. #101

    Подразбиране

    Ирка, то е чаршавче.....Не е панама. Много приятно се шие, щампа си е.
    И да, чакаме 18-ти номер и разделянето на две групи.

  12. #102

    Подразбиране

    Има един 18-ти..дето се покрива.....ама ще я почакаме още малко

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ирка, то е чаршавче.....Не е панама. Много приятно се шие, щампа си е.
    И да, чакаме 18-ти номер и разделянето на две групи.
    Изобщо не искам и да чуя за щампа - мразя ги от цялото си сърце.Дано не съм с теб в една група
    И дано скоро се престраши и 18 -я та да направя разделението, но при всички случаи "Въртележките" ще започнат след 01.05
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Изобщо не искам и да чуя за щампа - мразя ги от цялото си сърце.Дано не съм с теб в една група
    И дано скоро се престраши и 18 -я та да направя разделението, но при всички случаи "Въртележките" ще започнат след 01.05
    Ааааааааааа, с мен ще си в една група, иначе ще се подменя с някой и няма да ти кажа.♥♥♥

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    4.jpg - това ще е моят модел. Бързам да го покажа щото се сдобих с подходящия цвят панама и не ми се иска някой да ме превари....
    Ехааа, разкошно е!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •