Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 80
  1. #31

    Подразбиране


    Коралите на Иван са готови.В неделя съм на работа и няма да дойда на срещата.Трябва да дам на Юлето и да взема от Нели.Приемам идеи за размяната.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  2. #32

    Подразбиране

    Аз също отсъствам от срещата-на концерт в София,готова съм,трябва да дам на Фани и да взема от Мимико,също приемам идеи,заминавам в сряда късно вечерта.

  3. #33

    Подразбиране

    Може утре към17 ч. да се съберем или в Рандеву или на бързо в подлеза на центъра.Димито също няма да я има в неделя.а аз също имам ангажимент.Аз вземам от Фани и давам на Димито.

  4. #34

    Подразбиране

    Този въпрос трябва да го решим тази вечер,защото няма време. В подлеза на центъра къде ще се събираме?Прави ли ще сечакаме.Затова ако утре има среща да се пише във форума т.е. в робина.

  5. #35

    Подразбиране

    В подлеза на ДНФ има кафене със сепарета,посочихго като най-удобно за всички,за бърза размяна става.Говорих с Димито ние оставаме за неделя.

  6. #36

    Подразбиране

    Мен ме оправиха Борчетата на Светлето са при мен а на Иван морето е при Нелито.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  7. #37

    Подразбиране

    Здравейте, нали все пак ще има среща в неделя, защото аз през седмицата изобщо не мога!?
    p.s. Пък и ако не се вземе решение за заведение за Коледния купон, по-нататък вероятно няма да има свободни места никъде
    Редактирано от svetlina : 27.10.2014 в 21:40.

  8. #38

    Подразбиране

    Аз не съм готова с Робина ,за да го предам утре.За неделя съм съгласна.Но утре не мога.

  9. #39

    Подразбиране

    Дадох предложение в групата ни във фейсбук.Нощом повечето момичета ще бъдат на линия остава за неделя-2.11.14.г. В четвъртък ще направя резервация в Рандеву.

  10. #40

    Подразбиране

    Едно коктейлче и за Хриси

  11. #41

    Подразбиране

    Много хубав стана бръшляна ама много дълъг бе - Калинче трябвало да го окастриш малко
    5.jpg

  12. #42

  13. #43

    Подразбиране

    Хайде етап и за Фани: IMG_1081.jpg

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Светле,благодаря!
    И от мен-за Нелито.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •