Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 62

Тема: Temenuzhka

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    А това е "Ваза с макове" на Ланарте, най-после го снимах:

    http://temenuzhka.multiply.com/photos/photo/1/21.JPG

    Това е първият ми гоблен ушит с кръстат бод, стана два пъти по-малък от стандартния размер защото обърках бода Но пък вече ще знам занапред, понеже имам още един гоблен на Ланарте за шиене - "Червен букет", но него ще го шия след като завърша иконата на Солария.

  3. #3

    Подразбиране

    Скъпи момичета и момчета,отдавна не съм показвала нови гоблени, причината е в липсата на техника
    Имах късмет,че тези ми ги снимаха с телефон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета
    Червеният букет на Ланарте и двете миниатюрки са оригинали комплектовки, а момичето-графика ми е първият гоблен, който комплектовах сама по схема от интернет.
    Nelia, вдъхновена от твоя гоблен "Момиче с кон" и благодарение на твоите напътствия уших моето Момиче с кон. Вече е напълно готов, но снимката е направена,когато беше недовършен...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Не се сещам този букет на Ланарте дали съм показвала, ето го
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Още един гоблен имам готов ушит - икона на Солария, като я снимам,веднага ще я покажа
    А сега шия това момиче с фламингата...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Страхотни са гоблените ти на Ленарте Трудно ли се шия ?Започнах с едно такова голбене,но нещо трудно ми върви.Пожелавам ти да създадеш още много красоти

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    Страхотни са гоблените ти на Ленарте Трудно ли се шия ?Започнах с едно такова голбене,но нещо трудно ми върви.Пожелавам ти да създадеш още много красоти
    zdrave, благодаря за пожеланията! В началото ми беше малко трудно при шиенето на първият гоблен на Ланарте,докато свикна с техниката на кръстатия бод. Мога да кажа,че вече е удоволствие за мен да бродирам техните гоблени, много нежно и красиво става. Пожелавам ти и на теб успех с гоблените на Ланарте, като свикнеш, няма да ти се иска да шиеш стандартните гоблени!

  10. #10

    Подразбиране

    За 10 дни и двете лодки на Ланарте доплаваха в "Творбите"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Ето я и пеперудата, доста си поиграх с контурите, за първи път шия толкова различни бодове.Още веднъж благодаря на Аделина, че ми предостави схемите!!
    Благодаря на всички, че ме подкрепяте и ми давате стимул за работа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    за този бод "cording" нямах представа,че съществува, ето от този сайт гледах и го правих, дано съм го направила както трябва:
    http://www.dimentions-crafts.com/tipshtml/cording.html
    С него уших стъбълцата, които свързват листенцата, вътрешния златист контур в самата пеперуда и този контур, който обхваща самия гоблен.Стои някак релефно, не знам дали обясних добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Откога се каня да ви покажа готови творби, които не съм помествала в темата.
    "Златната Тихвинска Св.Богородица" на Солария отдавна я качих в Мултиплито, но сега я помествам тук.
    "Момичето с кон" на Ланарте - също.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Ето го и момичето с фламингото. Снимките са правени с телефон и се извинявам за лошото качество на изображението.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    А това е "Май дойде".Шила съм го преди 26 години, това е вторият ми ушит гоблен, чак сега го снимам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •