Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 384

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малиии таз рокля е страхотна , Доре, мила, зареди се с напръстници....

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Малиии таз рокля е страхотна , Доре, мила, зареди се с напръстници....

  3. #3

    Подразбиране

    Ама никой не изпраща, просто е ушито......Тук са най-послушните чавдарчете, другарко!!!!!
    ♥♥♥♥♥♥♥

    Постваме когато децата ни снимат и ни обърнат внимание да ни качат снимките. Спазваме си сроковете и си пием коктейлите......

  4. #4

    Подразбиране

    Светле, всички сме изрядни
    Аз от един месец слушам как силистренки разправят, че този път ще спазват графика.

    Диде, като ти прочетох поста всичко ми стана ясно, а именно: бързо шиеме, като подкупим децата - качваме снимки, а през останалото време сме перманентно пияни или грешно съм разбрала

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Светле, всички сме изрядни
    Аз от един месец слушам как силистренки разправят, че този път ще спазват графика.

    Диде, като ти прочетох поста всичко ми стана ясно, а именно: бързо шиеме, като подкупим децата - качваме снимки, а през останалото време сме перманентно пияни или грешно съм разбрала
    Чудесно си ме разбрала!!!! Пием и кафета, но Галя отказва следобедите кафе и се налага да консумираме друго....♥♥♥

  6. #6

    Подразбиране

    Браво на бързаците, при мен робин още не е пристигнал, а вече има готови
    Качих схема на моя робин в предишния си пост, ако някой желае да си я свали.
    Редактирано от nikoll : 09.05.2014 в 19:43.

  7. #7

    Подразбиране

    Алоу , колежките .. ! Пийте си коктейлите... Ако не стигат ,ще пращаме "колети" , че ние с "камъните'" до 24 май , ще ние голям зор/ утре ще има снимков материял/ .

    Nikoll ,ръстомера е получен!

  8. #8

    Подразбиране

    Дорис, благодарим за моралната и бЪдеща "продуктова" подкрепа!!! Човек винаги може да разчита на теб, мила ♥
    Утре ще чакам снимковият материал...♥♥♥ Гледай момите да са хубави, пък гоблените ще почакат малко ♥

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Дорис, благодарим за моралната и бЪдеща "продуктова" подкрепа!!! Човек винаги може да разчита на теб, мила ♥
    Утре ще чакам снимковият материал...♥♥♥ Гледай момите да са хубави, пък гоблените ще почакат малко ♥

  10. #10

    Подразбиране

    Днес по обяд ходих до пощата за да проверя какво става с моята пратка, тъй като снощи много се притесних, че все още я няма. Дамата на гишето ми обясни, че пакета е на гише в Софийската поща от 8.05 в 10.00 часа. Днес в 10.33 часа вече е предаден на получателя.Ако е наистина така много моля Никол да пише дали наистина го е получила?
    Редактирано от galq_iva : 10.05.2014 в 15:33.

  11. #11

    Подразбиране

    Спокойно Галя, сутринта имах известие в пощата, взех пакета, просто нямах възможност да пиша по-рано днес, имах проблем с компютъра и на няколко пъти се опитвах да вляза във форума неуспешно. Наистина е пристигнало още на 8, не знам защо чак днес са ми пуснали известието, вчера нямаше нищо , последно проверявах около 18.00 часа. Тези в нашата поща са си такива, нещо се мотаят явно.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Спокойно Галя, сутринта имах известие в пощата, взех пакета, просто нямах възможност да пиша по-рано днес, имах проблем с компютъра и на няколко пъти се опитвах да вляза във форума неуспешно. Наистина е пристигнало още на 8, не знам защо чак днес са ми пуснали известието, вчера нямаше нищо , последно проверявах около 18.00 часа. Тези в нашата поща са си такива, нещо се мотаят явно.

  13. #13

    Подразбиране

    Още от вчера робина на doris вече е при мен. Дори вече започнах да го шия!
    zeza_v@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Още от вчера робина на doris вече е при мен. Дори вече започнах да го шия!

    Цеци, колкото можеш ! Знам ,4е е много , ако не ти се шие всичко, аз ще довършвам!

  15. #15

    Подразбиране

    Диде ,ето над товаа се боря...




Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •