Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 384
  1. #151

    Подразбиране

    Галя
    Само се притеснявам някой да не се откаже заради скоростта ти. Трябваше аз да мушна в пакета и един гобленсет до края на въртележката щеше и него да си ушила

  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    Първото коктейлче на Михаелка е готово....
    Ето ето кой разваля дисцилината бързат да шият сега и ще изпратят бързо веднага обаждам на "моля другарката"

  3. #153

    Подразбиране

    Тези, които развалят дисциплината и пратят преди определената за това дата ще бъдат санкционирани и отстранени от следващи "Въртележки"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #154

    Подразбиране

    Ама никой не изпраща, просто е ушито......Тук са най-послушните чавдарчете, другарко!!!!!
    ♥♥♥♥♥♥♥

    Постваме когато децата ни снимат и ни обърнат внимание да ни качат снимките. Спазваме си сроковете и си пием коктейлите......

  5. #155

    Подразбиране

    Светле, всички сме изрядни
    Аз от един месец слушам как силистренки разправят, че този път ще спазват графика.

    Диде, като ти прочетох поста всичко ми стана ясно, а именно: бързо шиеме, като подкупим децата - качваме снимки, а през останалото време сме перманентно пияни или грешно съм разбрала

  6. #156

    Подразбиране

    Браво на бързаците, при мен робин още не е пристигнал, а вече има готови
    Качих схема на моя робин в предишния си пост, ако някой желае да си я свали.
    Редактирано от nikoll : 09.05.2014 в 19:43.

  7. #157

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Светле, всички сме изрядни
    Аз от един месец слушам как силистренки разправят, че този път ще спазват графика.

    Диде, като ти прочетох поста всичко ми стана ясно, а именно: бързо шиеме, като подкупим децата - качваме снимки, а през останалото време сме перманентно пияни или грешно съм разбрала
    Чудесно си ме разбрала!!!! Пием и кафета, но Галя отказва следобедите кафе и се налага да консумираме друго....♥♥♥

  8. #158

    Подразбиране

    Алоу , колежките .. ! Пийте си коктейлите... Ако не стигат ,ще пращаме "колети" , че ние с "камъните'" до 24 май , ще ние голям зор/ утре ще има снимков материял/ .

    Nikoll ,ръстомера е получен!

  9. #159

    Подразбиране

    Дорис, благодарим за моралната и бЪдеща "продуктова" подкрепа!!! Човек винаги може да разчита на теб, мила ♥
    Утре ще чакам снимковият материал...♥♥♥ Гледай момите да са хубави, пък гоблените ще почакат малко ♥

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Дорис, благодарим за моралната и бЪдеща "продуктова" подкрепа!!! Човек винаги може да разчита на теб, мила ♥
    Утре ще чакам снимковият материал...♥♥♥ Гледай момите да са хубави, пък гоблените ще почакат малко ♥

  11. #161

    Подразбиране

    Днес по обяд ходих до пощата за да проверя какво става с моята пратка, тъй като снощи много се притесних, че все още я няма. Дамата на гишето ми обясни, че пакета е на гише в Софийската поща от 8.05 в 10.00 часа. Днес в 10.33 часа вече е предаден на получателя.Ако е наистина така много моля Никол да пише дали наистина го е получила?
    Редактирано от galq_iva : 10.05.2014 в 15:33.

  12. #162

    Подразбиране

    Спокойно Галя, сутринта имах известие в пощата, взех пакета, просто нямах възможност да пиша по-рано днес, имах проблем с компютъра и на няколко пъти се опитвах да вляза във форума неуспешно. Наистина е пристигнало още на 8, не знам защо чак днес са ми пуснали известието, вчера нямаше нищо , последно проверявах около 18.00 часа. Тези в нашата поща са си такива, нещо се мотаят явно.

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Спокойно Галя, сутринта имах известие в пощата, взех пакета, просто нямах възможност да пиша по-рано днес, имах проблем с компютъра и на няколко пъти се опитвах да вляза във форума неуспешно. Наистина е пристигнало още на 8, не знам защо чак днес са ми пуснали известието, вчера нямаше нищо , последно проверявах около 18.00 часа. Тези в нашата поща са си такива, нещо се мотаят явно.

  14. #164

    Подразбиране

    Още от вчера робина на doris вече е при мен. Дори вече започнах да го шия!
    zeza_v@abv.bg

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Още от вчера робина на doris вече е при мен. Дори вече започнах да го шия!

    Цеци, колкото можеш ! Знам ,4е е много , ако не ти се шие всичко, аз ще довършвам!

Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •