Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 384
  1. #31

    Подразбиране

    Милички, момичетата от другата въртележка са си прикачили схемичките в постовете. Много ми харесва идеята им, така ще избегнем изпращане по имейлите. Като приключим с избора на моделчета ще помолим модератора да ни изтрие ненужните писанки из темата, нека в началото да има само схеми и график. Така лесно ще се ориентираме в темата.
    Не съм избрала още, на 70% са мъфини , пастички и шоколадови бонбонки, но.........мисля още. Сега ще отивам да шия Африканката и да мисля......♥♥♥

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте! За първи път ми е и доколкото разбирам е така: за мен от моделчето на zezeta - 2, galq_via - 4, Ducky - 4, Hrisi90 - 4, Michelle - 5 Дайкири. Предстои ми да си избера моделче и аз, нали?

  3. #33

    Подразбиране

    Привет! Деси, очакваме и твоето моделче
    Има много време до началото на играта и ще си харесаш и нагласиш гобленче без много притеснения

    Диде, пускай мъфините Голяма са красота!

  4. #34

    Подразбиране

    А защо се пращат схеми по мейлите? Аз за първи път участвам и не съм наясно много-много, но не пращаш ли схема заедно с останалите материали?

  5. #35

    Подразбиране

    Пуска се схема с останалите материали, може и да се качи някъде, има хора на които им е по лесно да шият от компютър, или ако някъде по разпечатката нещо не е ясно, някои пък слагат диск със схемата в компекта, кой както реши.

  6. #36

    Подразбиране

    Извинявам се за закъснението , но още не мога да се спра на модел... Надявам се този път да не ви тормозя...много

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Много моля "старите" да не притесняват, тези които участват за първи път.Има време да си изберат моделите.
    Ако има неясноти по организацията питайте, момичета, без да изпитвате притеснения.
    Още веднъж моля, тези които не са ми изпратили адреси да сторят това на ЛС
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #39

    Подразбиране

    Божеееееееее, не питайте какво моделче ми изпрати Иренка.....Страхотно е!!!! Сега отивам в заявки да го търся в ПМ.

  10. #40

    Подразбиране

    135748-4b214-18575043-.jpg Може ли това да ушием? Харесах тези пеперуди от линка, който беше прикачен в началото на играта.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dedivo Виж мнение
    135748-4b214-18575043-.jpg Може ли това да ушием? Харесах тези пеперуди от линка, който беше прикачен в началото на играта.
    Много са хубави и нежни тези пеперудки. Ако останат направо ми запази втората жълта пеперудка.
    zeza_v@abv.bg

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Много са хубави и нежни тези пеперудки. Ако останат направо ми запази втората жълта пеперудка.
    Разбира се, но бих искала да помоля /в случай, че останат/ някой да ми помогне как да ги номерирам, че така ще ми е трудно и се опасявам да не сбъркам с изборите

  13. #43

    Подразбиране

    Отвори например с Пейнт, и до всяко пеперудка сложи номер.

  14. #44

    Подразбиране

    Диде, моделчето е чудничко.
    Само да те питам: освен по една маслинка и по половин глава чесън, другото как ще ни го разпределиш?
    Я виж броя на цветовете дали се дели на 9. Може всеки да си избере с кои цветове ще участва

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Диде, моделчето е чудничко.
    Само да те питам: освен по една маслинка и по половин глава чесън, другото как ще ни го разпределиш?
    Я виж броя на цветовете дали се дели на 9. Може всеки да си избере с кои цветове ще участва
    Хехехехех, никак няма да е цялото моделче. До сега се забавлявах със схемата и си отделих маслинки за покривката. А на теб за какво ти е чесънчето??? Против уроки ли???
    Ноооооооооо още си мисля.......♥♥♥

Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •