Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 521

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    1/2 кръстче + 1/2 кръстче = цяло кръстчееее
    Мъррр мяуууу да се запиша в отбора на нетърпеливите

    Надявам се да ви допада модела ... но ако нещо ви е досадно - контур, половин кръстчета, друго - аз ще го довърша
    Приятни празници!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от rodich : 29.04.2014 в 23:35. Причина: добавяне


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    didi3 за мен №6
    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    rodich, много пухкавко изглежда това коте, а и как се е усмихнало само... много е сладичко. Обаче се загледх в панамата, много дребничка, аз не съм шила на такава до сега, дано не се затрудня нещо...

  4. #4

    Подразбиране

    И аз пуснах преди малко пакета за Варна но ще тръгне утре сутринта. така че Роди по-скоро в петък чакай вест от пощальона.

    Чакам си кокошките да видя как кукуригат и пакета на Диди - надявам се да не се омотам със звездичките ма ще чапна едно малко и както дойде

  5. #5

    Подразбиране

    Ееее, класирах се най-после
    Киче, утре трябва да дойде

    Юра, вероятно ще мина в събота, а ще започна най-рано понеделник вечер Дотогава, след като го получа ще го разгледам и ще медитирам та после ще шия без да гледам схемата

    Момичета,
    дано не ви натоваря със схемата на Херитейдж!! ако нещо не ви се шие, го оставяте. Или две съседни половинки кръстчета от цвят - ги съеднявайте ако ви е по-лесно. Ако не разполагате с време - също - до там до до където е дошло
    Пускам линка на схемата и в ПДФ, а на хартията може да отбелязвате, маркирате и квото се сетите, стига да ви е удобно
    Пожелавам ви приятни емоции!!

    http://dox.bg/files/dw?a=2643fd2435
    Редактирано от rodich : 08.05.2014 в 18:48. Причина: добавяне


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    jelana79, привет, не му се плаши - боде се един знак през две нишки
    Ако искаш направи проба в ъгъла на 2-5 знака. И на мен ми беше за пръв път, ама тихо, та да не се разчуе


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    ОК, rodich... предполагам, че няма да ми се опре, като го разуча...

  8. #8

    Подразбиране

    ,,,, много тихо тук


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета,това е моя мотив

    много съжалявам,но след осинка и още няколко съобщения от рускини...общо взето обърнах нета целия наопаки,не можах да намеря супер четлива схема.Затова милички,който има в мотива си червена пълна и червена празна звездичка като знаци,да не се притеснява ако не вижда коя е пълна и коя празна звездичка......карайте по въображение и както ви харесва
    Утре тръгва за Асеновград, Юра ....приготви се за пакетче

  11. #11

    Подразбиране

    Получих пакета - Диди да е спокойна

  12. #12

    Подразбиране

    Готово,изпратих към Асеновград още в 8 сутринта нетърпението ми няма граници

  13. #13

    Подразбиране

    Пуснах сутринта на Светльонка пакета и на Юра от предния робин.Чакам кексовете да пристигнат подострила съм иглата /най-бързо шиещата турбо игла/ .
    83867-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Blond-Caucasian-Woman-Sitting-On-A-Stool-And-Sew.jpg

  14. #14

    Подразбиране

    И мойто пакетче е в пощата, заминава за София. Съжалявам само, че не можах да си довърша мотива, но имах здравословни проблеми, остава за накрая. И вместо white/ не можах да намеря/ сложих бяло каквото имах, предполагам, че няма да има проблем. Приятни емоции момичета!!!
    ..::Gobelin World::..

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    И мойто пакетче е в пощата, заминава за София. Съжалявам само, че не можах да си довърша мотива, но имах здравословни проблеми, остава за накрая. И вместо white/ не можах да намеря/ сложих бяло каквото имах, предполагам, че няма да има проблем. Приятни емоции момичета!!!
    Кейси хич не се притеснявай в моя робин ще се намерят 5-6 марки конци събрани по моя преценка.Има олимпус китайски и японски ,схс, розаче,вилер/от времето на баба/,дмц....но мен това ни най-малко не ме притеснява за мен е важен резултата на края

Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •