Страница 14 от 35 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 521

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Светле,твоя робин още не е пристигнал при мен от вчера ходя до пощата и днес два пъти бях,но уви...няма нищо за мен

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Светле,твоя робин още не е пристигнал при мен от вчера ходя до пощата и днес два пъти бях,но уви...няма нищо за мен
    Ще дойде .Диде, вече имаш и номера.Сега проверих в сайта от 8-ми е в София и те чака на гишето
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Радвам се, Кейси. Виждам, че от бързане съм пропуснала двата листа с легендата, но сложих знаците по конците ..... все пак имам готовност да пратя ако се налага.

    За никовете .... уж имах една идея, но после ми се видя малко странна за прилагане ... а не съм и сложила схема със шрифт ... още малко ще помисля. Благодаря за разбирането.

    в допълнение:
    Юра, взех пакетчето много добре организирани конците
    Редактирано от rodich : 10.05.2014 в 12:59.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Диде, искаш ли да изписваме никовете си ? И аз съм готова с чашката, но като понечих да снимам открих че не се уточнихме за имената.../или ако е писано не съм го прочела/

  5. #5

    Подразбиране

    Започна се - аз да допълня нещо, че забравих да кажа - не пишете никове по моя робин, достатъчно Ви затруднявам с мънистата.... Надявам се в неделя да започна и аз гларуса, панамата е едра, и няма да ме затруднява по нощите

  6. #6

    Подразбиране

    И още нещо - от 26,05 до 29,05 ще съм на море ....така че, пускам или получавам от 30,05. Ако момичетата не ги устройва / Роди и Диди/ да ми пишат на лични. Съжалявам за неудобството.

  7. #7

    Подразбиране

    Да сложа началото в тази тема.Аби за теб

    но ще "полети" на 26 май към Диди
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Да сложа началото в тази тема.Аби за теб

    но ще "полети" на 26 май към Диди
    Лелеееееееее колко красив ми става робина Светле много много благодаря!!!

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Светле, ама и ти си била от нетърпеливите
    Писмото написано и запечатано
    Прекрасен е, Аби! Страхотни цветове!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    И аз съм готова , робина на Иренка е много красив и ми беше много приятно , ето резултата .

    v_g_g@mail.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета, извинявайте че се намесвам, но Ви следя. Ако имах време - щях и аз да се включа.
    Прочетох, че схемата на didi3 е лоша и затова си позволявам да кача пренабор /вчера рускините го пуснаха/.

    https://app.box.com/s/1okgiy2b0aqo1xsu0f7w

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Момичета, извинявайте че се намесвам, но Ви следя. Ако имах време - щях и аз да се включа.
    Прочетох, че схемата на didi3 е лоша и затова си позволявам да кача пренабор /вчера рускините го пуснаха/.

    https://app.box.com/s/1okgiy2b0aqo1xsu0f7w
    Цяла седмица го издирвах в РМ в осинката и никой не го прати....много ти благодаря
    Момичета,номерата на конците са еднакви,ако някой се затруднява от моята схема да поглежда в този линк....и вече си личи коя е празна и коя пълна звездичка ,но като си дойде при мен ще трябва моето чайниче да се преправи,всичко съм видяла като пълна звездичка

  14. #14

    Подразбиране

    Ох, то и тук едни красотички има.......Много са сладки. На Иренка ме впечатли много и ще я моля за схемата.

  15. #15

    Подразбиране

    Ауууу, че сте бързи и сръчни! Мерси на Вили, чудесно и експресно изпълнение! На Аби също изглежда невероятно!
    Диде, качила съм схемата в моя пост тука - но за мънистата, нямам ги всички, да знаеш. А конците съм ги приравнила в ДМЦ - вървят си с робина....

Страница 14 от 35 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •