Страница 23 от 35 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 521

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много благодаря момичета за добрите думи за годишнината ми, нали се усетихте че сме се женили на 07.07.2007г. . Сега сме си добре в семейството, нали все пак 7 години сме заедно, имаме две прекрасни дечица - момченце и момиченце... какво повече да искаме... само да сме живи и здрави и много щастливи.
    Пожелавам го това на всички по всички поводи!

  2. #2

    Подразбиране

    Жу, честито и от мен! Здраве и любов ви желая!
    И за протокола - получих кексчета на Ирка.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Жу,поздравления и от мен!!! Всичко най-добро ви пожелавам !!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Привет мацки
    Изпратен робин рано сутринта до Кейси. Много ще имам да черпя дет се забавих!! То не беше театър, плаж, фирмени вечери, обучения ... не може да си пошие човек. Но добре, че уших най-долната чаша, че тези по-горе аха-аха са тръгнали да падат - сега тя ще е опората

    Юра, робина е успешно.
    P7090241w.JPG


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Привет мацки
    Изпратен робин рано сутринта до Кейси. Много ще имам да черпя дет се забавих!! То не беше театър, плаж, фирмени вечери, обучения ... не може да си пошие човек. Но добре, че уших най-долната чаша, че тези по-горе аха-аха са тръгнали да падат - сега тя ще е опората

    Юра, робина е успешно.
    P7090241w.JPG
    От много мероприятия взе и думите да изяждаш - получен е разбрах

  6. #6

    Подразбиране

    Жу, когато модела има четвъртинки този каунт панама е изключително удобен защото не се цепи нишката - както са котките.
    Относно моя модел - определящ бе цвета а не каунта . Погледни положително на ситуацията - ще научиш нови неща и тънкости в бродерията.
    Твоето кексче е готово - прекрасно се получава , повече време ми отне да навивам и отвивам конците - такива картончета не бях виждала с години

    1.jpgSP_A0493.jpg
    Редактирано от Юра : 12.07.2014 в 16:13.

  7. #7

    Подразбиране

    Жу, поздравления за годишнината! Да сте щастливи заедно още 10х7 години!

    И да вметна, че понеже съм постоянна пътничка София-Бургас, и вчера искренно се зарадвах на чайчетата на Диди /едра панама и я виждам по тъмно..../, та вече съм го приключила средното чайче....





    Много е сладка тази серия, бързо и леко се шие!

  8. #8

    Подразбиране

    Ми то лакомото не подбира - яде думи, салата, квот има
    и най-често пие чай
    Аби, отивам да зе запознавам с модела


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета,изкарах изпита Юра,пратих колетчето днес...Светле,вече съм на линия за получаване....Иренка,страхотно става.
    Благодаря ви за разбирането и изчакването

  10. #10

    Подразбиране

    Диде, утре трябва да е при теб.Изпратих вчера, както се разбрахме.
    И поздравления за взетия изпит!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...
    Да те успокоя че и моята е същата Така че учи внимателно

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...
    Не му се тревожи, то през 2 нишки и се свиква - както и до където се получи
    Аз при моята и при тази на Юра, колко пъти бодях през една нишка и се връщах - все едно го някой места ги уших два пъти ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Така Юра,не са налични мънистата още
    Светле,получих коктейлите...ще пийна едно дайкири тази вечер,че ме чака още един изпит другата седмица и искам да ги ушия ,за да чета.Иначе на дърти години ще стана зарезил

  15. #15

    Подразбиране

    Да кажа имам повиквателна от пощата утре сутринта ще мина да взема робинчето

Страница 23 от 35 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •