Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 521
  1. #346

    Подразбиране

    Жу, поздравления за годишнината! Да сте щастливи заедно още 10х7 години!

    И да вметна, че понеже съм постоянна пътничка София-Бургас, и вчера искренно се зарадвах на чайчетата на Диди /едра панама и я виждам по тъмно..../, та вече съм го приключила средното чайче....





    Много е сладка тази серия, бързо и леко се шие!

  2. #347

    Подразбиране

    Ми то лакомото не подбира - яде думи, салата, квот има
    и най-често пие чай
    Аби, отивам да зе запознавам с модела


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #348

    Подразбиране

    Момичета,изкарах изпита Юра,пратих колетчето днес...Светле,вече съм на линия за получаване....Иренка,страхотно става.
    Благодаря ви за разбирането и изчакването

  4. #349

    Подразбиране

    Диде, утре трябва да е при теб.Изпратих вчера, както се разбрахме.
    И поздравления за взетия изпит!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #350

    Подразбиране

    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...

  6. #351

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...
    Да те успокоя че и моята е същата Така че учи внимателно

  7. #352

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Вили, получих пратката.
    Абе Радост, много дребна тая панама, от къде я избра такава... Те котетата готино са се получили до сега, ама аз дали ще ги докарам така... много ще ме узориш. То ме беше страх докато дойдат, ама сега направо се чудя как да ги подхващам, това ще е едно огромно предизвикателство за мен. Ако се справя с твоето моделче, значи вече съм мнооого добра.
    Айде ще ходя да се сборя с моето коте...
    Не му се тревожи, то през 2 нишки и се свиква - както и до където се получи
    Аз при моята и при тази на Юра, колко пъти бодях през една нишка и се връщах - все едно го някой места ги уших два пъти ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #353

    Подразбиране

    Диди, кексчетата на Жу са вече при мен. До колкото разбрах по схемата има топчета които трябва да са мъниста, но тя ще бъде зашита в по-късен етап - нали така ?

  9. #354

    Подразбиране

    Така Юра,не са налични мънистата още
    Светле,получих коктейлите...ще пийна едно дайкири тази вечер,че ме чака още един изпит другата седмица и искам да ги ушия ,за да чета.Иначе на дърти години ще стана зарезил

  10. #355

    Подразбиране

    Да кажа имам повиквателна от пощата утре сутринта ще мина да взема робинчето

  11. #356

    Подразбиране

    Радост, чашките на Светла са при мен.
    ..::Gobelin World::..

  12. #357

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Радост, чашките на Светла са при мен.
    Радвам се. Приятно бродиране


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #358

    Подразбиране

    Ох момичета, аз шия и добре ми се получава котенцето, ама само дето много трябва да и се вглеждам на тая панама... а и Юра как само ме "зарадва"... нали нейното моделче идва при мен след това, май ще трябва да се въоръжа с железни нерви... абе хора от къде ги вадите тия панами бе!
    А колкото до моите мъфини - кексчета, не се притеснявайте, там по схемата наистина има мъниста, но преди да почнем не можах да ги открия и затова ги оставих така. Ирка обеща да ми помогне с намирането на подходящи мъниста, като стигне моделчето ми при нея и да ми ги прати да си ги зашия сама. Така че смело си карайте само кексчетата.
    Айде отивам пак да се боря с котето

  14. #359

    Подразбиране

    Жу, когато модела има четвъртинки този каунт панама е изключително удобен защото не се цепи нишката - както са котките.
    Относно моя модел - определящ бе цвета а не каунта . Погледни положително на ситуацията - ще научиш нови неща и тънкости в бродерията.
    Твоето кексче е готово - прекрасно се получава , повече време ми отне да навивам и отвивам конците - такива картончета не бях виждала с години

    1.jpgSP_A0493.jpg
    Редактирано от Юра : 12.07.2014 в 16:13.

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Ооо, Юра, много ти благодаря - много готино е станало кексчето.
    Колкото до тая панама за котетата, аз вече и хванах чалъма, ама до сега не бях шила на такава и затова в началото ми беше много сложно. Скоро ще покажа какво измайсторих.
    А за моето оформление на конците ще моля всички да ме извинят, защото не знаех как да ги наглася, нали все пак за първи път участвам, и си ги направих както аз си ги глася за мене си за шиене - дано не съм затруднила някого. Ако ми се отдаде нова възможност да участвам в друга игра вече ще знам как да си ги наглася... и не само конците а и самото пакетиране.

Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •