Страница 31 от 35 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен
Показване на 451 до 465 от 521
  1. #451

    Подразбиране

    Аз няма да мога да се впусна в това приключение с приключването - съжалявам, но мисля че причината е очевадна. Даже модела на Радост най-вероятно ще бъде отложен за след националната....
    Другата седмица ще направя водното конче и ще го изпратя, но след него изобщо няма да имам време за иглата.
    Редактирано от Юра : 11.09.2014 в 17:21.

  2. #452

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз няма да мога да се впусна в това приключение с приключването - съжалявам, но мисля че причината е очевадна. Даже модела на Радост най-вероятно ще бъде отложен за след националната....
    Другата седмица ще направя водното конче и ще го изпратя, но след него изобщо няма да имам време за иглата.
    Разбираемо е Юра,аз въобще не прецених...ами тогава момичета караме по график но за догодина живи и здрави всички ще имаме рамкирани робинчета )

  3. #453

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Разбираемо е Юра,аз въобще не прецених...ами тогава момичета караме по график но за догодина живи и здрави всички ще имаме рамкирани робинчета )
    Ок, правилно, когато - тогава


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #454

    Подразбиране

    ОК момичета аз съм с вас...
    Аби, ката завърша моделчето сега, ще ти пратя робинчето за да си работиш твоето.

  5. #455

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета, имам питанка : съседките от робин 1 се напъват да приключат играта до националната мислите ли че е удачно и ние да се пробваме или да си го караме както сме си се разбрали по график/аз пък даже и обещах да спазвам гравика/....
    Аби, все у съдеките надничаш. ♥♥♥ Ще ти пратя Сиси да шиеш, че да нямаш време за съседки.

  6. #456

    Подразбиране

    Специално за Светла - още една чашка си е на мястото с цъфнали лалета...
    Остана още само една и ще се получи прекрасна кула от чашки.


  7. #457

    Подразбиране

    Ехаааааааааааааа, супер са ми чашките.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #458

    Подразбиране

    Кексчето на Жу е готово, днес на един дъх го направих... Много приятен модел, ето "диетични" снимки -





    Аз се обърках - какво трябва да е последно, мисля, че всичко ших.....

  9. #459

    Подразбиране

    Аууу... аууу... аууу... страхотни са станали тези мойчки мъфинчета, направо не мога да им се нарадвам. С нетърпение си ги чакам да ги видя на живо. Много ти благодаря Ирка!
    А да ти помогна с това какво те чака - ами не си правила коктейлче на Вили, то е сега и после го пращаш на нея готово цялото робинче.

  10. #460

    Подразбиране

    Ахааааа, ясно. Аз нали си ших коктейлите за мен сама, и се бъркам, че съм го минала....

  11. #461

    Подразбиране

    Жу пратката е у мен

  12. #462

    Подразбиране

    Момичета,убийте ме ама аз ще съм издънката в робина .
    Не мога да се справя с котетата на Роди...явно не съм дорасла да шия на лен .Няколко дни се мъчих (но за да не съсипя лена,че се разшириха вече дупките от разшиване) се отказах.
    Извиних се на Роди в лично съобщение...извинявам се и на вас,че се издънвам в играта

  13. #463

    Подразбиране

    Аби, една розичка разцъфна , за теб мила, дано ти хареса

    v_g_g@mail.bg

  14. #464

    Подразбиране

    И едно водно конче за Кичето
    SP_A0548.jpgSP_A0550.jpg

  15. #465

    Подразбиране чаша с кафе

    Реклама:
    За Ирка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 31 от 35 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •