Страница 34 от 35 ПърваПърва ... 2432333435 ПоследенПоследен
Показване на 496 до 510 от 521
  1. #496

    Подразбиране

    Аз съм най- на опашката, спокойно
    Още боцкам щурвала за Кейси. Бавно върви, че все разни занимания и докато се завъртя, дошло време за лягане
    Успокоявам се, че има време до 20.10 според указанията
    А за котето не се притеснявай - вероятно е на лов за мишки


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #497

    Подразбиране

    Ооо Диде, благодаря ти много - страхотно е
    Нагласям се за нея че имам още работа - един мотив за ушиване и един за довършване.

  3. #498

    Подразбиране

    Жу кексчето е готово , вече пътува към теб , очаквай пратка
    Момичета БЛАГОДАРЯ ви от сърце за труда и приятните емоции, за мен беше удоволствие да участвам в тази игра

    v_g_g@mail.bg

  4. #499

    Подразбиране

    Да си направя отчета - моята Тоскана е вече при мен - разкошна ...Благодаря ви за търпението и старанието с което направихте своите мотивчета! Модела не беше лесен, но крайния резултат оправдава усилията. Имам да довършвам - от мотива на Родич и моя - когато съм готова ще покажа отново.

  5. #500

    Подразбиране

    Аз утре живот и здраве ако всичко е на рад ще отида да го дам за рамка и чак тогава ще снимам и показвам . много си го харесвам и много много ви благодаря за усилията които сте положили момичета....
    А г-жа Петрова /знайна като акулата/ може да замисли след време и друга въртележка...
    /Е сега си изпросих боя на 100% за подстрекаване/

  6. #501

    Подразбиране

    Ааа Аби, подкрепям те на 100% и аз искам нова игра на Въртележка. Щом ще ни се карат, поне да си правим компания. То аз още това робинче не съм си получила, ама вече ново искам да правя.
    Така ми хареса тая игра - даже вече си приготвих новото моделче и само чакам да се покаже нова игра и първа ще се запиша.

  7. #502

    Подразбиране

    Въртележка 7/1 и 7/2 в комплект
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #503

    Подразбиране

    Ей, че сме хубави
    Аз имам да дошивам по щурвала за Кейси
    ще сезабавя още, но не мисля да се предавам

    И аз се забавлявах много с тази игра. Ще помисля за следваща
    Благодаря на всички робинки за котараците!!!!!!!!!!!!! Изпращам ви много, много прегръдки


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #504

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Днес си получих робина - на живо е направо прекрасен. Благодаря Ви на всички за тази красота. Получих и подарък - много благодаря за него на Вили. Отделно благодаря и на Ирка за мънистата - страхотни са, много и разнообразни. Скоро ще го завърша и като го рамкирам ще го покажа.
    Моите искрени благодарности за Вас!!!

  10. #505

    Подразбиране

    Да попитам, всички ли си получиха робините? Очаквам да ги покажете завършени.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #506

    Подразбиране

    Аз го получих и довърших пропуските от мотива на Родич, остана един мотив който по всяка вероятност ще бъде направен след нова година...НОООООООООООО до Силистра ще е завършен на 100%

  12. #507

    Подразбиране

    Oх, 2 седмици се каня да го занеса да го рамкират за да блесне напълно готов и да се види каква красота сте ми сътворили момичета и за което съм страшно благодарна

  13. #508

    Подразбиране

    Аз имам известие, утре ще си го взема.
    ..::Gobelin World::..

  14. #509

    Подразбиране

    Аз дошивам .... ще се покажа след 1-2 седмици
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #510

    Подразбиране

    Реклама:
    Получих си робина, сега иска довършване, ама кога ще е незнам, нещо нямам муза за шиене.
    Благодаря на Жулиета за подаръчето.
    ..::Gobelin World::..

Страница 34 от 35 ПърваПърва ... 2432333435 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •