Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 521
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Ааа... Abi1004, чак сега видях че си на ясно с положението в другата въртележка - браво на теб че се ползваш с такива привилегии. Направо падам от смях като ви чета как се базикате.
    А колкото до пиенето - абе ще си спретнем една среща накрая като приключим играта и ще се почерпим за добре свършена работа... ама първо да я почнем, че тогава да видим какво ще става...
    Оооо тя срещата вече е ясна - Асеновград , м . октомври.....сигурно ще е междинна за робина ама не пречи да си направим настроението

  2. #77

    Подразбиране

    Даааааааа съгласна съгласна

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    ако е удобно за мен 3.клонка кафе + листенца и блокчета шоколад

    Прикачен файл 174207
    Може, може.
    ..::Gobelin World::..

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Оооо тя срещата вече е ясна - Асеновград , м . октомври.....сигурно ще е междинна за робина ама не пречи да си направим настроението
    Ако всички спазвате "Тържествените обещания - подписани и подпечатани" последното изпращане е на 20 октомври.
    Тъй, че в Асеновград , да сме живи и здрави, ще се снимаме с гоблени от "Въртележка" 6 дано този път всички ги завършат и оформят
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета имам предложение да се избегнат подаръците и всички да си качим схемите някъде от където могат да се дръпнат.Много от нас бродират през компютър.
    Моя ще кача в поста в който съм показала робина и където е списъка с участници.
    В робина ще пътува и разпечатана схема.
    Да, супер. И аз така направих и ще ги принт-на


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #81

    Подразбиране

    Aaa... rodich, аз определено се притесних от твоето мотивче... не че нещо, ама аз за първи път се записвам за участие в робини и се оказва че трябва да се справя с едни дебни символчета - мисля са някакви частички на кръсчета. Не съм правила до сега такива, но смятам че ще се справя ако ми обясниш как става номера. Няма да се предавам.

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Aaa... rodich, аз определено се притесних от твоето мотивче... не че нещо, ама аз за първи път се записвам за участие в робини и се оказва че трябва да се справя с едни дебни символчета - мисля са някакви частички на кръсчета. Не съм правила до сега такива, но смятам че ще се справя ако ми обясниш как става номера. Няма да се предавам.
    Вярно, че са четвъртинки (не е полукръстче), но ще сканирам и ще добавя картинки за бодчетата Споко, и на мен робина ми е първи. Мисля си за 14 каунт и няма да е толкова ситно. По скоро ще ти хареса и ще питаш за още


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #83

    Подразбиране

    jelana79, ето показно кое как се шие ако има въпроси ще издиря имаше в тема бродерии клипчета за всички видове бодове
    1451144-crosscopy.GIF няма страшно ще се справиш.
    Момичета да кажа ако нещо ви затруднява при моя робин хич няма и да се мъчите -оставяте аз ще дооправям -много е важно да се забавляваме не да се притесняваме .Стига ми и това че сте проявили желание да се включите в изработката на моя гоблен

  9. #84

    Подразбиране

    Линк за теглене на схемата съм дала в моя пост
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #85

    Подразбиране

    С риск да повторя Аби, ето ги четвъртинките
    3-4 stitch.JPG

    И аз съм на същото мнение, че целта е да се забавляваме. За всичко друго има EuroCard/MasterCard
    Важна е "заедността" (аз така я наричам)


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #86

    Подразбиране

    rodich, аз определено мисля да се забавлявам с играта, защото отдавна си мечтая за такава, няма и да се предавам с дребните символчета по твоето робинче, само дето се надявам да не съм първа на него, че няма от къде да гледам как става, а ако има друг преди мен ще ми е по ясно... затова моля Светлето да обърне внимание на тази моя молба. Ако има някой и линкче към клипчета за такъв вид бодчета, нека ми го покаже за да разгледам.

  12. #87

    Подразбиране

    Ето линк за различните видове бодове - видео http://www.needlenthread.com/videos
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #88

  14. #89

    Подразбиране

    Abi1004, много благодаря, разгледах и ми стана КРИСТАЛНО ясно! Мисля че ще се справя...след няколко опита у дома предварително...

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Ако всички спазвате "Тържествените обещания - подписани и подпечатани" последното изпращане е на 20 октомври.
    Тъй, че в Асеновград , да сме живи и здрави, ще се снимаме с гоблени от "Въртележка" 6 дано този път всички ги завършат и оформят
    За №6 - ок, но тук ставаше дума за №7/2. Аз пък се надявам наистина всички присъстващи да се съберем за снимка щото миналата година бяхте се снимали само извадка....

Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •