Страница 9 от 35 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 521
  1. #121

    Подразбиране

    Светле, аз съм номер 8.
    ..::Gobelin World::..

  2. #122

    Подразбиране

    Момичета, в първия пост е списъка и датите на изпращане.
    Забавлявайте се!

    Ако някой не е получил адрес, моля да ми пише
    Редактирано от Светла Петрова : 19.04.2014 в 08:11.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #123

    Подразбиране

    Ха, пак в Силистра ще пращам аз! Супер! Аз си започнах моя мотив на робина, разчертала съм панамата, и съм на нисък старт! Дошивам и венеца от 6 въртележка и ги засилвам на 07. 05. заедно /ако успея де..... и с двете/.

    Светла, благодаря ти за организацията!
    Редактирано от Ирка88 : 18.04.2014 в 22:12.

  4. #124

    Подразбиране

    Благодарим за разпределението
    И аз забодох 30тина бода - ушух две ушички хехе
    Разпечатах по-едро цветната схема от XSD файла. До 07.05 ще приготвя и черно-бялата.

    Приятни емоции на всички!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #125

    Подразбиране

    И аз си получих адреса , изпращам в Габрово . Ще съм напълно готова до 07.05 , конците са разпределени , схемата е по едра черно-бяла , коктейла който остана за мен съм си го ушила и сега шия надписа отгоре, ще приключа с моята част и ще остане само вашата
    На всички желая Весели Празници , да сте живи и здрави
    v_g_g@mail.bg

  6. #126

    Подразбиране

    Имам адрес - този път ще летя за Варна
    Имам още подготовка - конците са ми взети но искат пакетиране и надписване.След дълго чудене за цвета на панамата жълто или горчица - остана тази от Ирена в жълто . Разграфих си панамата но иска обкантване на оверлог - доста се нищи . Моят мотив е планиран за майската седница , схемата ми е окончателно обработена но иска разпечатване. Абе има не е като да няма ....

  7. #127

    Подразбиране

    Аз си получих адреса, Робина ми е надписан и приготвен от вчера. Сложила съм и конец и игла за мънистата, и пак казвам - ако затруднявам някого с мънистата, да не ги шие - аз ще си ги довърша накрая. Късата клечка при моя робин изтегли Диди - тя ще има честа да прави френски възел с лента /каквото и да означава това?????/. Аз не съм пипала панделки също, но Диди има консултант наблизо, в лицето на Аби, така че ще има кафе с панделки в Люлин, мисля аз..... Ще се постарая до 07.05. да ушия и венчето, и моята тортичка, и ЗАПОЧВАМЕ!

    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, МОМИЧЕТА!

  8. #128

    Подразбиране

    Ето и аз си знам на кой ще изпращам /няма да има мърдане със сроковете,пък и дума съм дала/ подготвила съм всичко бродирам си моите участъци докъдето стигна като свърши обиколката ще довършвам.Да идва 7-ми та да пусна робина и да мирясам ....
    Хубави емоции момичета с предстоящата игра
    Редактирано от abi1004 : 21.04.2014 в 13:52.

  9. #129

    Подразбиране

    Да знаете , че мерака е голяма работа това което беше останало за мен го свърших.



    Момичета нямам текстилен маркер и затова се опитах да разграфявам с конец както се вижда макар че снимката не е хубава. В нашия град не намерих текстилен маркер, ако на някоя от вас ще и е неудобно кажете, докато не съм го изпратила има време да си поправя грешките
    v_g_g@mail.bg

  10. #130

    Thumbs up

    Супер Вили започва се..идеално си го разграфила аи много добре става...

  11. #131

    Подразбиране

    Здравейте момичета. И аз като Vili_SS съм готова с моето мотивче и нямам търпение да започна да шия по вашите. И аз не ползвам маркер за разграфяване, защото не знам дали ще се изпере после напълно, затова предпочетох да разграфя моята панама с много тънка корда. Шие се лесно върху нея, но ако някой смята че няма да му е удобно да казва, че да я направя поне с конец като Vili_SS.
    Иначе и аз си знам на кого пращам - за София... Abi1004 очаквай моето произведение веднага след 07.05.
    Лека работа на всички и дано много да се забавляваме.

    S7009373.jpgS7009374.jpg

  12. #132

    Подразбиране

    Ох че апетитно изглежда , много е хубаво това кексче
    v_g_g@mail.bg

  13. #133

    Подразбиране

    Само аз съм мързелива и не шия моята част от робина ще ме извините,но 4 рождени дни ми се събраха този месец и нямаше време. Имам две молби към вас момичета :
    Първата - моля ви да не ме корите за това което ще се получава отзад....все още не съм свикнала на тези кръстчета.... научих ги едва миналата година
    И втората ми молба - на моя робин не си пишете никовете....никой да не обижда,но не обичам да висят имена както на картини така и на гоблени.

  14. #134

    Подразбиране

    Vili_SS, интересен метод за разграфяване. Ще опитам да го ползвам, когато се наложи Ако го бях видяла по-рано..... преди 20тина дни "разграфих" с конец следващата панама.
    jelana79, Vili_SS, аз си мислех че съм нетърпелива шия по малко от котарачето, но вие сте готови - БРАВО!!!!
    didi3, споко - никой за никъде не бърза и никой няма да иска да е перфектно от към гърба!!

    приятни забавления, робинки
    Редактирано от rodich : 23.04.2014 в 21:02.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет момичета! Най-после имам време и аз да попитам нещо. Притеснява ме моята схема, като я разпечатах е много ситна. Моля ако някоя от вас я е разпечатала, да си каже мнението, за да сменям модела докато е време. А и ми се вижда, че някои моделчета от нея имат много за шиене, не ми се иска да ви натоварвам. Чакам мнения.
    ..::Gobelin World::..

Страница 9 от 35 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •