Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Отваря се и у дома

  2. #17

    Подразбиране

    За тези,които са вивакомски интернет:
    liveinternet.ru отново има достъп

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    За тези,които са вивакомски интернет:
    liveinternet.ru отново има достъп
    Благодаря за инфото.Беше ми полезно.

  4. #19

    Подразбиране

    на мен все още не се отваря !
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    До преди минути се влизаше.Сега и аз не мога да вляза.След рестарт на модема се получава. НО!
    Още два месеца и спирам с вивакомския нет.Минавам на друг доставчик.
    Редактирано от tdm13 : 27.05.2014 в 18:22.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #21

    Подразбиране

    Гробул,Ментел, Свиваком Те са си го казали хората.

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте,питането ми е към тези,който ползват вивакомския интернет.Имате ли достъп до liveinternet.ru.Аз все още нямам и понеже ми писна им се обадих.Пратиха ми техник ,който след близо час и отгоре ровичкане,смяна на модем и диалог с техическата служба от 123 ми каза,че проблема не е "в техния телевизор"т.е връзката със сървара на въпросния сайт се губи извън мрежата на Виваком.Ако искам да се свържа с въпросния сайт и да си комуникирам с тях,на което отговорих,че това не е моя работа ,а на доставчика .Последва повдигане на рамене и довиждане.Затова преди отново да се обадя на 123 искам да разбера има ли и други с този проблем,защото ако няма то тогава връзката се губи в тяхната мрежа,а не извън България.

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм със вивакомски интернет и аз нямам достъп до liveinternet.ru.
    Много искам да се поразровя в този сайт,но ще го направя от друго място, понеже съм изключително доволна от Виваком и няма да го сменя скоро .Не мога да си изкривя душата-от 2007 година досега само веднъж съм имала проблем и то защото модема се беше прецакал.
    Някъде бях чела ,че е някаква административна неразбория между Виваком и liveinternet.ru.
    (Май не си говорят)

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •