Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране моля кажете

    Имам въпрос към разбиращите-от извесно време немога да отварям сайта http://www.liveinternet.ru/users/307...782/page1.html
    имам подозрения че това стана след пускането на антивирусната да прочисти компа....
    От служебния комп страниците се отварят а от домашния дава грешка 404,,,

  2. #2

    Подразбиране

    При мен се отваря без проблем.

  3. #3

    Подразбиране

    Знам всички я отварят и в службата няма проблем у нас не става....

  4. #4

    Подразбиране

    И при мен не се отваря.И антивирусната изключвам и пак не ще. Интернета ми е ADSL,от БТК,по телефонния кабел,IP е динамично.
    Дали някой от админите може да подскаже какво да правим? Ако ще се бърка в настройки,нека да е показано скриншотове,че не всички вдяваме от интернет-настройки.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    И при мен не се отваря
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Видяхте ли и аз съм на БТК клиент дали нещо те не правят....

  7. #7

    Подразбиране

    Май е точно от БТК-то.Звъннах на мой приятел,който е с друг доставчик на интернет и той без проблеми влиза в сайта.Сега ще се опитам да звънна на 123 и да се свържа с оператор.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #8

    Подразбиране

    Отварям, не съм на БТК и дано никога не бъда....Галя си смени БТК доставчика преди години, защото не можеше да влиза във форума.

  9. #9

    Подразбиране

    През прокси сървър се влиза.
    Говорих около 30 минути с оператор от 123,правихме много неща по настройките и т.н.,ама не се получава.накрая човека излезе хакерче и ми каза как да използвам прокси.
    Посъветва ме да пиша мейл на адрес technicaldesk@vivacom.bg и да опиша проблема.
    Писах правих скриншотове,прикачвах и сега вече чакам отговор.
    Според мен проблема е,че liveinternet по някакъв начин е баннал клиентите на виваком.
    Когато плуча отговор от тях,ще ви пиша.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #10

    Подразбиране

    Много много благодаря

  11. #11

    Подразбиране

    Има-няма 40 минути и ми се обадиха веднага от виваком във връзка с мейла ми.
    Изобщо е спрян достъпа на клиенти на виваком до тази сайт,защото са намерили малуеър-и,т.е.шпионски софтуери,които нашите антивирусни,антишпионски и антималуер програми не ги ловят.Явно използват доста скъпоплатени такива,че да реагират толкова бързо..Свързали са се със админите на сайта,сигнализирали са за проблема и сега отстраняват шпионските буби.Очаква се скоро да има достъп до сайта,след като админите му го изчистят.
    Помолиха ме да потърпя още време или ако искам да влизам да използвм прокси.
    Та вече имаме яснота по въпроса.
    В интерес на истината,не очаквах толкова бърза реакция,че и подробно обяснение.Направо съм смаяна!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #12

    Подразбиране

    Честно казано не бях оптимист че ще има въобще някаква реакция...стоим и чакаме Между другото на посочения линк има 500 страници със схеми http://www.liveinternet.ru/users/tak...193/page2.html
    Редактирано от abi1004 : 01.04.2014 в 20:39.

  13. #13

    Подразбиране

    Използване на прокси:
    Не е трудно,аз го направих под телефонна диктовка.






    Междудругото,така може да щъка навсякъде и да не оставяш следи.Единствено зарежда малко по-бавно като разлистваме страниците на сайта,в който сме си покрили ass-а

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #14

    Подразбиране

    Много благодаря довечера ще се изпробва.
    Само да кажа че предпоследната картинка нещо немога да я увелича но и така става ......еххххх нямам търпение да се прибера да видя как ще станат нещата при мен.Отново много благодаря

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз не знам какво става с картинката.Там съм показала пейстнатия линк в търсачка на проксито и след това да се натисне бутона "hide my ass"

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •