Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 221
  1. #106

    Подразбиране

    Момичета имам една огромна молба-търся четлива схема на гоблена Трявна на Милена стил ,имам една но като я принтирах се размазва ,както и да я мъчих не се получи .Е ако има и легенда с ариядна ще е супер но и само на схема ще съм безкрайно благодарна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Момичета имам една огромна молба-търся четлива схема на гоблена Трявна на Милена стил ,имам една но като я принтирах се размазва ,както и да я мъчих не се получи .Е ако има и легенда с ариядна ще е супер но и само на схема ще съм безкрайно благодарна.
    ПОЩА

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zorica Виж мнение
    Привет свим љубитељам вилер гоблена.Спрошу сво помогите у мења нужна вилер шема номбер3589-3,ответите мења.
    Мој емаил ест :
    miomir.kljajic@ikom.rs
    или гмаил:
    km.kljajic@gmail.com
    Zorica Kljaji' iz Belgrada,Serbija!
    Поне 50 човека от България и Русия,Украйна,Молдова,Турция,Румъния го търсим вече 4 години.Свален е от производство от фирмата.Сигурно никой не си го е поръчвал,за да сканира и качи схемата.Или ако някой го има,не използва компютър и интернет.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Поне 50 човека от България и Русия,Украйна,Молдова,Турция,Румъния го търсим вече 4 години.Свален е от производство от фирмата.Сигурно никой не си го е поръчвал,за да сканира и качи схемата.Или ако някой го има,не използва компютър и интернет.
    Предлагат го тук:[URL="http://www.sheherezada.com/ImgWiehler/ShowWiehlerNov.php"]

  5. #110

    Подразбиране

    Здравейте,да ви се намира схемата на Сътворението на света

    Извинявам се,забравих емейла - gigi1959@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 14.05.2014 в 19:13.

  6. #111

    Подразбиране

    Здравейте, дали може някой да ми помогне да открия Четлива схема за това мини-гобленче: . Благодаря предварително !

    НАМЕРЕН
    Редактирано от VenezS : 16.05.2014 в 13:09.

  7. #112

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria Виж мнение
    Предлагат го тук:[URL="http://www.sheherezada.com/ImgWiehler/ShowWiehlerNov.php"]
    Този линк не се отваря. За кой гоблен става въпрос? Манка как не се измори да повтаря да се прикачва картинка за търсения гоблен не знам.

  8. #113

    Подразбиране

    Ето за този става въпрос мила,него търсят--

    Ми те бързат хората,отнема само една минута,да качиш картинката,но явно време нямат,нищо аз ще си повтарям,те ще си правят каквото искат,и накрая минавам с метлата

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #114

    Подразбиране

    Опростите мења што не ставила силку етово вилера 3589-5 которују поставила Манка и подорила ответ,но когда посмотриће гоблен он так удивителниј а у никово не можна најти.Поздрављају сво вас из дождого Белграда,Зорица Кљајић!

  10. #115

    Подразбиране Представяне и търсене

    Здравейте! Много се радвам и съм възхитена от красотите, които изработвате! Страхотни Сръчковци сте - БРАВО! От това, което виждам и чета имам чувството, че сте едно голямо семейство и много ще се радвам да ме приемете като ваш член. Начинаеща съм във форума и моля да ме извините, ако не правя нещата както трябва, защото не съм на ясно с реда на работа тук. Та нека се представя - казвам се Искра и съм от Хасково. Имам две дечица и работя, така че не ми остава много време за шиене, но от време на време се получава. Зад гърба си имам няколко гоблена, които не са нещо кой знае какво, но за мен са много "ценни". Преди няколко дни видях един прекрасен гоблен, в който се влюбих - при усилено търсене разбрах само, че е Неаd и може би е голяма лъжица за моята уста, но искам да се пробвам. За съжаление само това успях да разбера. Много ви моля, ако някои има схемата или знае къде да го намеря нека ми пише на iskra_naskova@abv.bg Гоблена е: Ангел Хранител или Бди над нас Благодаря ви НАМЕРЕН
    Редактирано от iskrichka : 14.05.2014 в 22:32. Причина: НАМЕРЕН

  11. #116

    Подразбиране

    Здравейте,
    Може ли някой да ми изпрати схема и ключ на did67@abv.bg за:
    - Свети Петър на Солария - голям модел http://www.solaria.online.bg/gobleni/gob/i24.htm
    - Свети Георги на Вилер .
    Предварително благодаря.
    По финансови съображения ще и комплектовам с Rosace или CXC.

    И двете схеми за намерени, за което благодаря.
    Редактирано от did67 : 16.05.2014 в 14:08.

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did67 Виж мнение
    Здравейте,
    Може ли някой да ми изпрати схема и ключ на did67@abv.bg за:
    - Свети Петър на Солария - голям модел http://www.solaria.online.bg/gobleni/gob/i24.htm
    - Свети Георги на Вилер .
    Предварително благодаря.
    По финансови съображения ще и комплектовам с Rosace или CXC.
    Изтегли го от тук
    http://dox.bg/files/dw?a=a09f112187
    v_g_g@mail.bg

  13. #118

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    Здравейте,да ви се намира схемата на Сътворението на света

    Извинявам се,забравих емейла - gigi1959@abv.bg
    Поща

  14. #119

    Подразбиране

    Търся схемата на този гоблен на Дименшънс-номер 03865
    03865.jpg
    Благодаря предварително!

    Имейла ми е : petya_chervenkova@abv.bg

    Намерен благодарение на Triana
    Редактирано от petya13 : 16.05.2014 в 18:34.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от petya13 Виж мнение
    Търся схемата на този гоблен на Дименшънс-номер 03865
    03865.jpg
    Благодаря предварително!

    Имейла ми е : petya_chervenkova@abv.bg
    Поща
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •