Показване на 1 до 15 от 49

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Исках да изтегля, ама браузерът не ме пуска.Не съм от многоможещите и разбиращите в тегленето на схеми ,с две думи не съм от "умните".Защо не ги качиш на друг файлобменник,за да е по-лесно на такива като мен.?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Исках да изтегля, ама браузерът не ме пуска.Не съм от многоможещите и разбиращите в тегленето на схеми ,с две думи не съм от "умните".Защо не ги качиш на друг файлобменник,за да е по-лесно на такива като мен.?
    Какво значи "браузърът не ме пуска" ?
    Ако може направи принтскриин и сложи картинка да видя за какво става въпрос, защото до момента с webfile не е имало проблеми. За браузър ползвам гугълхром.
    Пробвах и интернет експлорера, също и мозилата - и там няма проблеми.
    А сега специално ще отида от друго място, не от моя компютър, да пробвам да тегля, да видя какъв ще е резултата.

    Ето къде те препраща като натисне "Изтегли от тук"


    dushkova, а вие какви предложения имате за файлообменник?
    Чакам картинка, за да видя какъв ви е проблема.
    Редактирано от pakpak : 08.05.2014 в 09:59.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Исках да изтегля, ама браузерът не ме пуска.Не съм от многоможещите и разбиращите в тегленето на схеми ,с две думи не съм от "умните".Защо не ги качиш на друг файлобменник,за да е по-лесно на такива като мен.?
    dushkova,браузера не те пуска защото ползваш по-стара версия,но ти затвори този прозорец като излезеш от хикса и тогава имаш достъп за теглене,показва се този прозорец който е показа пакпак,натискаш ''скачать''

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •