Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Купуването на право за разработка на гоблен по картина на художник, не може да направи добър гоблен. Добрият гоблен се прави от добър дизайнер на гоблени. Самата Стефка не е ушила и един бод през живота си и това е огромен недостатък на фирмата и. Тя се изживява като дизайнер, но набляга на комерсиалното. Съжалявам да видя, че се е намърдала и тук, във форума. Където се появи Стефка, винаги има проблеми. И в 100% от случаите самата тя ги създава. Тъй като не шие, а само дебне къде се споменава името и, за да се намеси и заплашва, аз също я призовавам: Стефке, покажи си правата! Не, че това е важно! С права и без права, гоблените ти не стават! Sorry! А обяснението, че правиш гоблени не по картини, а по репродукции, е тъпо! Времето на балъците, които биха ти се вързали, отмина!
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  2. #2

    Подразбиране

    Nelly_L,
    Абсолютно подкрепям изразеното от теб мнение.Не можеш да правиш дизайн на ръкоделие,без да си запознат с техниката му и особеностите му.
    Ето,дизайните на "Солария"са повече от перфектни,но едно,че ги прави художник и второ,винаги се "прошиват" предварително,преди да се пуснат в продажба.Вярно е,че са трудни,но пък вложения труд си заслужава и резултата е едно великолепно творение.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Сега намирам време да пиша по темата и тъй като аз предизвиках цялата бъркотия с въпросната схема, бих искала да се извиня за цялата тази размяна на остри реплики. Тази схема имам от доста време, но тъй като поуших доста прогони вече съм малко по-внимателна с въодушевлението преди да видя краен резултат. Споделих линк към схемата отчасти защото исках да обменя мнение, а също така, тъй като съм я свалила от нета и давам линк към руски сайт не мислех, че нарушавам правилата. Собственоръчно го изтрих от поста си. Не познавам никого, свързан с тази фирма и идеята ми съвсем не беше да правя реклама, просто проявавям любопитсво към всички разработки на българска тема и се опитвам да ги споделям с повече хора ако не е забранено. И все пак ми се струва, че в инерпретациите към ситуацията има доста мнителност и острота, коeто едва ли е дотам оправданo

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •