Цитат Първоначално написано от Стефка Златкова
Здравейте, казвам се Стефка Златкова и съм управител и собственик на " Гоблени Стефи".
Моля ви да смъкнете от форума и от сайта на която е качена схемата на гоблена "Ухание на рози"по картина на худ. Мария Илиева .Този гоблен е със запазени права на Гоблени Стефи, и всяко разпространение по електронен път или хартиен приносител, без позволението на фирмата носи наказателна отговорност по член172а .Благодаря.
Много се извинявам, че пиша тук по този въпрос, но manka изтри както моя отговор така и това съобщение на г-жа Златкова от темата Безплатни схеми .

Добре е всички да знаят, че въпросната г-жа Златкова не желае да се разпространяват нейните схеми тук. Няма проблем от моя страна - ще уважа желанието и.

Но...както бях написала в поста, който беше изтрит - друг е въпроса дали г-жа Златкова притежава документи, които и позволяват да използва за своите разработки картините на Мария Илиева...
..не ме интересува...не ме интересуват и тези гоблени...

Купете си гоблена, сложете си касовата бележка в джоба (задължително касова бележка) - дори и онлайн да е покупката пак трябва в пакета да ви изпратят касова бележка (фирмата трябва да плаща данъци, касовите апарати вече са онлайн свързани с данъчното ) и след това правете каквото искате, защото продуктът е ваша собственост - важното е да не вземате пари за това...