Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Prif Виж мнение
    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?

    Каквото повикало - такова се обадило.........
    Агресивният тон към тази госпожа е в ответ на нейния такъв към голяма част от гобленарите. Обижда, заплашва и т.н, когато някои не е съгласен с нея или посмее да изкажи критично мнение.
    Преди година крадеше чужди дизайни и ги представяше за нейни - всеки които се изказа беше публично оплют........ После пусна прогони на пазара и след няколко седмични полемики из интернет пространството ги свали от сайта си за предварително ушиване и дообработка, но всички тези, които дадоха пари и получиха боклук, освен че не им върна парите, ами ги обиждаше и заплашваше..............

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Prif Виж мнение
    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?
    Аз никъде не разбрах за грубо отношение в тона. Напротив съвсем интелигентна дискусия се водеше / води до този момент, за което се възхищавам както на речник а и на странични познания. Чела съм къде къде по- ожесточени и "махленски" обидни дебати и слава богу форумът е далеч от това .
    Това, че хората умеят и желаят да получат повече информация, а същевременно се борят и отстояват за мнението и интересите си, мисля че е повече от уважително.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •