Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте на всички, които се интересуват от темата. Казвам се Светлана Маркович и шия гоблени от 41 години. Ако не ме лъже паметта преди 40 години само фирма Вилер предлагаше окомплектовани гоблени, но е възможно и да греша. Някой спомня ли си кога е починал Владимир Димитров Майстора? Ще ви припомня- 29 септември 1960г. тоест, преди 54 години. Госпожо Златкова, благодаря сърдечно за поканата Ви да посетя офиса Ви, ще ми бъде изключително любопитно да видя договора Ви с Владимир Димитров Майстора, за изключителните авторски права, които има фирмата Ви да произвежда гоблени по негови картини.
    Хубав ден!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Здравейте на всички, които се интересуват от темата. Казвам се Светлана Маркович и шия гоблени от 41 години. Ако не ме лъже паметта преди 40 години само фирма Вилер предлагаше окомплектовани гоблени, но е възможно и да греша. Някой спомня ли си кога е починал Владимир Димитров Майстора? Ще ви припомня- 29 септември 1960г. тоест, преди 54 години. Госпожо Златкова, благодаря сърдечно за поканата Ви да посетя офиса Ви, ще ми бъде изключително любопитно да видя договора Ви с Владимир Димитров Майстора, за изключителните авторски права, които има фирмата Ви да произвежда гоблени по негови картини.
    Хубав ден!

    За какво иде реч ....... та това е доста несериозно наистина, г-жа Златкова -))) да се позовавате на буквата на Закона (неизвестно обаче за Вас кой закон!!!). Далеч не е необходимо Договорите Ви да са обществена поръчка, пък и никой не Ви търси публикация на тези Договори, защото по смисъла на ЗЗД и ТЗ и ЗЗК , те би трябвало да не бъдат в противоречие с добросъвестната търговска практика. Простичко е - давам ви аналогичен пример с писател който Декларира авторските си права писмено за го издава конкретно издателство, а когато книгата е електронна - абсолютно задължително е съпроводена с подобна изрична декларация.не говорим за публикуване на Договор, а изрична Декларация! така, че след като претендирате за тези права, дадени Ви от авторите- би следвало безпроблемнно да си ги публикувате в интерес на вашите клиенти, каквито сме ние!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте г–жо Светлана Маркович, специално за тези гоблени е написано репродукция .Когато е споменато името на художника и се пише репродукция по негова картина,закона го позволява.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •