Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 40
  1. #16

    Подразбиране

    Здравейте на всички в този прекрасен форум !
    Благодаря на manka - модератора още веднъж за реализиране на молбата ми .
    И аз нямах представа за схемите и разработките на тази фирма и тръгвайки да шия гоблен или да си купувам комплектован такъв обикновено търся информация и съвети в Интернет.
    Затова и пуснах поста с информация за гоблена - като си мислех, че ще е полезна някому, но тъй като тя не беше проверена докрай от мене - пожелах да бъде изтрит, за да няма и подведени от моя страна.
    За тази фирма преди малко открих, че се е споменавало и в друга тема ТУК и за нейните разработки : http://www.goblenite.org/showthread....%E8#post517967
    И тъй като аз високо ценя професионализма на доста голяма част от хората в този Форум / добила съм представа и доверие към мнения и препоръки /, сега знам, че и аз също не бих си купила техен гоблен или схема само, за да експериментирам, та било то и с покрити "авторки права" .
    Лека и приятна вечер !

  2. #17

    Подразбиране

    Г-жо Златкова, не се безпокойте - никой няма да краде схемите Ви - просто не си заслужава толкова труд на вятъра. Днес видях ушит друг модел - Българка /дано не бъркам името/ - лицето беше повече от ужасно.

    10336595_807898659227789_8274146281040786588_n.jpg

  3. #18

    Подразбиране

    Диде,изпревари ме,тъкмо щях да прикачвам точно този гоблен,защото от обяд го гледам във фейса.Колкото пъти го видя с това лице се ужасявам.Загледайте се и в очите г-жо Златкова,според мен и там трябва да има корекция,написали сте че ще оправяте само лицето

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #19

    Подразбиране

    С интерес чета текущата дискусия и изпратих и-мейл до художничката Мария Илиева.Надявам се скоро нейният отговор да се получи.
    Но според мен прогона си е прогон,колкото и шарен и живописен да е.


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета ...невероятни сте...мога само са кажа

    Обичам ви

  6. #21

    Подразбиране

    Тази тема ще бъде изтрита и от този форум.


    Модераторите във форума "Безплатни схеми" изрично са инструктирани да изтриват темите със схеми с авторски права. Публикуването на такива схеми застрашава съществуването на форума ни и затова се налага тяхното изтриване.

  7. #22

    Подразбиране

    Язък, за хубавите постове на момичетата

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Язък, за хубавите постове на момичетата
    споко, всеки, който е трябвало да мине от тук и да прочете написаното го е прочел


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Язък, за хубавите постове на момичетата
    Няма да ги изтрия още сега

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Г-жо Златкова, не се безпокойте - никой няма да краде схемите Ви - просто не си заслужава толкова труд на вятъра. Днес видях ушит друг модел - Българка /дано не бъркам името/ - лицето беше повече от ужасно.

    10336595_807898659227789_8274146281040786588_n.jpg
    Да, веднъж и аз реших да си изкажа мнението във Фейсбук по повод този гоблен който сте показали и водих бих казала е не чак толкова ожесточен но с доста остър тон диалог с госпожите /Галя Йошовска ,Димка Дилкова и Хоби -Работилничка / с които не се познавам.И моята забележка беше относно лицето,а преди това имаше толкова хвалебствия.Те търсеха грешките ми в правописа ,а не благоволиха да признаят за собственните.От тях разбрах че гоблена най напред се изработва и после се разработва.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #26

    Подразбиране

    Е дори и после, все пак нещо ще доразработят и така, щото миналата година тръгнаха с продажба на тези модели - без ушиване, без нищо. Но той - Пазарът и Клиентът дава урок......................

  12. #27

    Подразбиране

    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?

  13. #28

    Подразбиране

    Благодарение на всички мнения тук, вече не се и съмнявам дори, че се продават схеми или по-точно комплекти за шиене на ПРОГОНИ.
    Ето какво е станало с още една прекрасна картина на Мария Илиева. Жалко за таланта на художничката , който е видим от нейните картини / разгледах ги благодарение на споменат сайт - да не се разтягам тук/.
    А дали е виждала художничката, знае и е съгласна, какво се получава, след като си е дала правото да се разработват картините й си е друг въпрос, на който все някога ще намерим отговор.



    И да добавя, че май действително с нищо не си струва да заменим и превърнем доскоро приятните и ползотворни моменти, които сме търсили и прекарвали тук с подобни неща .

    Лек и приятен ден на всички и се извинявам предварително за отнетото време и ако лично съм засегнала някоко. Модераторите и след изтриване на темата, не могат да заличат впечатленията ни ккавито и да са те, така че действайте, когато и както намерите за добре.
    Редактирано от VenezS : 10.06.2014 в 08:51.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Prif Виж мнение
    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?

    Каквото повикало - такова се обадило.........
    Агресивният тон към тази госпожа е в ответ на нейния такъв към голяма част от гобленарите. Обижда, заплашва и т.н, когато някои не е съгласен с нея или посмее да изкажи критично мнение.
    Преди година крадеше чужди дизайни и ги представяше за нейни - всеки които се изказа беше публично оплют........ После пусна прогони на пазара и след няколко седмични полемики из интернет пространството ги свали от сайта си за предварително ушиване и дообработка, но всички тези, които дадоха пари и получиха боклук, освен че не им върна парите, ами ги обиждаше и заплашваше..............

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Prif Виж мнение
    Аз нямам впечатления от фирмата, но момичета - не е ли малко агресивен тона, с който се отнасяме едни към други - пък били и другите фирма?
    Аз никъде не разбрах за грубо отношение в тона. Напротив съвсем интелигентна дискусия се водеше / води до този момент, за което се възхищавам както на речник а и на странични познания. Чела съм къде къде по- ожесточени и "махленски" обидни дебати и слава богу форумът е далеч от това .
    Това, че хората умеят и желаят да получат повече информация, а същевременно се борят и отстояват за мнението и интересите си, мисля че е повече от уважително.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •