Страница 19 от 25 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 363
  1. #271

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Юрка, а тези дето ги нямат тези джаджи? ��
    За тези дето нямат и идват с коли - идвайки от Пловдив , още с влизането в Асеновград минавате първия светофар и веднага в дясно е комплекса.

    Ако някой има проблем ще си дам и телефона макар че не мога да гарантирам дали в суматохата ще чуя навреме :
    0879448094 - Юра

  2. #272

    Подразбиране

    Малей, почна се!... До утре, някои вече може и да са на път! Момичета и момчета, лек път и добра стига! Да е рекъл господ,до срещата!

  3. #273

    Подразбиране

    Може ли консултация в последния момент. Ние ще сме с кола, но не идваме откъм Пловдив, а влизаме в Асеновград откъм гробищен парк. Видях две кръгови, по които трябва да завия надясно, за да изляза на булевард България. А като стигнем хотела има ли къде да се завие за него, защото всъщност се оказва, че сме от другата страна на булеварда.

  4. #274

    Подразбиране

    Molq,obqsnete mi ot garata kak se stiga do hotela.

  5. #275

  6. #276

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Може ли консултация в последния момент. Ние ще сме с кола, но не идваме откъм Пловдив, а влизаме в Асеновград откъм гробищен парк. Видях две кръгови, по които трябва да завия надясно, за да изляза на булевард България. А като стигнем хотела има ли къде да се завие за него, защото всъщност се оказва, че сме от другата страна на булеварда.
    Да , от другата страна на булеварда сте но пътьом вие ще видите комплекса - за вас се пада отляво. Веднага след това на кръстовището можете да завиете и влезете на паркинга.

  7. #277

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petya55 Виж мнение
    Molq,obqsnete mi ot garata kak se stiga do hotela.
    Препоръчвам ви такси. Но ако държите на спортната разходка - излизате от гарата и на централната улица завивате на дясно. Покрай Лидъл - вървите все направо - пътьом питайки ще ви насочат.

  8. #278

    Подразбиране

    Здравейте, едва имам сили да вляза тук, бих искал да се извиня на организаторите, но от сутринта ме събори върлуващия в софия грипен вирус, предполагах, че ще е лека температура и нищо повече и няма да се отказвам от идването ми на срещата, но за съжаление се влоших и вече съм с 39 градуса температура. Много моля да ме извините, но не съм в състояние да мръдна от леглото, съжалявам много че няма да се запозная с всички вас. Моля да не броите мен и моя гост. Благодаря за голямото гостоприемство което ми оказахте, особено на Юра, която без да ме познава беше много мила и коректна, но наистина не съм в състояние да пътувам, а и не мога да рискувам да заразя половината хора от срещата, с които ще се запозная. Пожелавам много весело изкарване и дано да има снимки за да се пръскам от завист после.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #279

    Подразбиране

    Милички, наздраве от Асеновград♥ Манчице, целуваме те!!!!

  10. #280

    Подразбиране

    Бяхме посрещнати с питка и сладко от смокини!!!!! Чакаме ви,момичета!!!!!

  11. #281

    Подразбиране

    И аз,и аз много ви обичкаммм Дидка,,ама сега в момента честно направо ви мразя.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #282
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Айдеееееееее, тръгваме! На обед с Лили ще сме при вас!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  13. #283

    Подразбиране

    Беше много хубаво, благодаря Ви момичета за положените усилия, за отличната подготовка и за щурия купон ( знам си аз, (от едно друго място)) , че в Асеновград стават най-хубавите купони.. .Вие просто за пореден път го доказахте!

  14. #284

    Подразбиране

    Хайде,качвайте снимков мтериал,да си напълним и ние очите с вас от разстояние
    rusinova@mail.bg

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Беше страхотно! Отново съм много доволна и заредена с положителни емоции до следващата Национална среща

Страница 19 от 25 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •