Момичета и момчета, не мога да предам всички положителни емоции, които ни съпътстваха тези два дни.
Нямах търпение да тръгнем и не можах да спя от вълнение.Посрещнаха ни много сърдечно. Но всичко бледнее пред емоцията от личните срещи с хора, повечето познати по име. А красотите на изложбата...Толкова паулчета на едно място и като си помисли човек за метрите контур...Набелязах си няколко неща за шиене в бъдеще. Не знам по какъв критерии ме избра журналистката, но първия и коментар беше, че не е виждала от доста време толкова усмихнати и позитивни хора на едно място. Надявам се, че не съм се изложила в интервюто. И се започна...
Перфектна презентация на Юра. Колко много неща се случиха за 7 години. Малките каленички ме трогнаха силно.
Но най-хубавата част беше купона, толкова танци , целувки, прегръдки на едно място.... Юра, чудесна торта!!!!!
С много от участниците така и не успях да се видя и запозная, но догодина живот и здраве. А и да не забравя - Светла Петрова има документирано, че Силистра я няма на една карта. Ето и доказателството- Нядявам се момичетата от Силистра да опровергаят това. И Силистра да заблести на нашата , гобленарска карта.
Много благодаря за приятните мигове!