Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 363

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Токава защо сама не си пусне пост в обявата - какъв е проблема ???Ще изчакам няколко дни да го направи.
    Да си пратите имената на посочения в първия пост мейл.
    Още след като писах тук пратих @ на Мария с имената Тя ме помоли да я запиша, ще пътуваме с моята кола и т.н. Гледам и други са записали имената на членове от форума, с които ще пътуват. Проблем няма за мен

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Още след като писах тук пратих @ на Мария с имената Тя ме помоли да я запиша, ще пътуваме с моята кола и т.н. Гледам и други са записали имената на членове от форума, с които ще пътуват. Проблем няма за мен
    Всеки се е записал лично, заявяват си допълнително само гостите и то без имена.... Понеже аз водя списъка с присъствщите мога да кажа че той е направен не по схема на пътуване а по начин на записване ....Затова ви моля дамата да си направи сама записването - мисля че няма да ви е проблем.

  3. #3

    Подразбиране

    Юра, добре е все пак да се уточни начален час за официалната част.Да си направим сметката ние,пътуващите.Не ми е ясно какво ще рече "събота вечер"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Юра, добре е все пак да се уточни начален час за официалната част.Да си направим сметката ние,пътуващите.Не ми е ясно какво ще рече "събота вечер"
    Разбира се че ще ви бъде обявен начален час - когато му дойде времето ще го разберете. Ще има време да пристигнете, да се настаните - споко. Нека приключи записването - тогава ще пускаме съобщения .

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Разбира се че ще ви бъде обявен начален час - когато му дойде времето ще го разберете. Ще има време да пристигнете, да се настаните - споко. Нека приключи записването - тогава ще пускаме съобщения .
    Юрка, де не ни пришпориш.......Имаме нови пудри за нослетата и изискват 2 минути пудрене......♥♥♥
    Ние сме от петък там. Има ли още дами от петък????

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Юрка, де не ни пришпориш.......Имаме нови пудри за нослетата и изискват 2 минути пудрене......♥♥♥
    Ние сме от петък там. Има ли още дами от петък????
    Ма как ще ви пришпорвам бе, то и червило сигур ще си слагате ....
    За сега знам за варненки.

  7. #7

    Подразбиране

    Искам да напомня, че последния срок за записване за 7-ма националната среща в Асеновград е 14.09.2014г. Пак до тогава може да се отпишете от присъствие. Много моля да си прецените добре нещата и да вземете правилното решение.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета за съжаление трябва да се отпиша от участието. Няма да мога да дойда.

  9. #9

    Подразбиране

    Записвам се - пълен пакет 55 лв.!

  10. #10

    Подразбиране

    За варненки още не е съвсем сигурно. Тепърва ще се решава.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    За варненки още не е съвсем сигурно. Тепърва ще се решава.
    А иди им вярвай на варненки ....

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте! Много се вълнувам, че успях да наредя ангажиментите си и ще мога да дойда поне за малко на срещата. Искам да запиша sweety и kamellia за изложбата и кафе пауза / без вечеря и нощувка в хотела и за двете ни /

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #13

    Подразбиране

    Няма да дойда на срещата. Освобождавам и мястото за нощувка в единична стая. Бях записана в списъка под № 31. Ако съм вкарала организаторите в някакви предварителни разходи - моля да ме информирате на имейла да ги покрия. Успешна подготовка за организаторите и положителни емоции за участниците.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Здравейте! Много се вълнувам, че успях да наредя ангажиментите си и ще мога да дойда поне за малко на срещата. Искам да запиша sweety и kamellia за изложбата и кафе пауза / без вечеря и нощувка в хотела и за двете ни /
    А sweety коя е ?

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А sweety коя е ?
    Не съм Камелия, но мисля, че това е sweety:

    http://www.goblenite.org/member.php?u=233

    Преди беше доста активна, после поизчезна...............
    Мисля даже, че е пловдивчанка......

Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •