Страница 21 от 24 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 363

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мили Юра, Топчева, Диана, Мимик и Васе,
    благодаря от сърце за топлото посрещане, за усмивките ви, за прегръдките!!!! Доказахте, че за перфектната организация не е нужно много - желание, ясни правила и шест мотивирани дами




    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за чудесното посрещане.Организацията и посрещането беше прекрасно а настроението великолепно .

  3. #3

    Подразбиране

    Огромни благодарности за петте невероятни, работливи и непрекъснато усмихнати каленички!Срещата беше повече от прекрасна.Думите ми са малко да изразя всичките положителни емоции, които ни съпътстваха два дена и надявам се, че още дълго ще си спомняме за тях.За съжаление снимки нямам, че то от целувки,прегръдки и разговори със стари и нови приятели време не ми остана
    И едно отклонение - надявам се искрено, че всичко съприживяно на срещата ще да даде приноса си за възраждане на любимия ни форум.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета каленички искам да благодаря от сърце за прекрасната среща която организирахте!!!Всичко беше ПРЕКРАСНО!!! Няма какво повече да се добави освен едно огромно благодаря! Показахте какво е да се организира една перфектна среща която със сигурност ще се запомни като една от най-хубавите за седем годишната история на форума!!
    Момичета каленички БЛАГОДАРЯ!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към горните мнения - благодаря за прекрасното посрещане и организация, срещата беше страхотна! Поздравления!

  6. #6

    Подразбиране

    Току-що бях известена, че имам подаръци от Асеновград, въпреки, че не присъствах на срещата.

    БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОМИЧЕТА

    Благодаря, че сте се сетили за мен и ме направихте съпричастна.Много ми е емоционално в момента

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Току-що бях известена, че имам подаръци от Асеновград, въпреки, че не присъствах на срещата.

    БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОМИЧЕТА

    Благодаря, че сте се сетили за мен и ме направихте съпричастна.Много ми е емоционално в момента
    Изпратили сме ти пълен подаръчен комплект - знам че ще те развълнува . Заслужи си го обаче - ти ни направи схемата на емблемата на нашата среща - Асеновата крепост. Благодаря ти за помощта !

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета за топлото посрещане, перфектната организация и невероятен купон. Незабравима среща изпълнена с много забавление,прекрасни емоции и настроение.Благодаря!

  9. #9

    Подразбиране

    Срахотни сте, каленички!!! Перфектни Огромно благодаря за всеки един прекрасен миг в Асеновград! Ето от мен една "предварителна" снимка. Искрено съжалявам, че тази година нямаше как да направя хубави снимки Държа да отбележа, обаче, че имаше кой да направи хубава обща снимка. Предполагам скоро ще се появят.

    http://i-fotki.info/17/94ae701de26d5...91818.jpg.html

  10. #10

    Подразбиране

    Снимката е станала страхотна Ducky а и всички сме много хубави .

  11. #11

    Подразбиране

    Благодарности и от мен, не съм била на повечето национални срещи, но тази беше перфектна!

    Сърдечно благодаря момичета !

  12. #12

    Подразбиране

    Много благодаря за прекрасното посрещане и организация,за неповторимите мигове и страхотния купон.

  13. #13

    Подразбиране

    Поздравления за перфектната организация! Прекрасна среща,чудесни емоции,които ще помним дълго.
    А моята Асенова крепост е готова-започната в 305-та стая,продължена в 409-та и довършена по пътя. Утре и' се полага пране и гладене.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте
    Срещата беше страхотна.. Благодаря за прерасните емоции
    Извинявам се на всички, но като почти главен фотограф, обещавам до утре вечер да имате една част от снимките. И като направя връзка с другия почти главен фотограв, да получите и другите снимки
    Извинявам се за грешките в писанията, но сега съм през телефона.
    И пак благодаря на момичетата от Асеновгра за прекрасните емоции. Определено имах нужда от такова зареждане на батерийте
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  15. #15

    Подразбиране

    Мили момичета от Асеновград, групичката от Силистра / Дулово, Разград и Шумен / ви благодари за приятните изживявания и положителни емоции, които изпитахме тези 3 дни благодарение на вас ♥♥♥червено-сърце.jpg
    Перфектни сте!!! Позволихте на всички нас да се чувстваме страхотно!!!! Обичаме ви!!!

Страница 21 от 24 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •