Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 363
  1. #61

    Подразбиране

    Идааа,идаа почвам да пиша,къде без мен.....



    Много моля официаленнн записссс да ми направите,каквото се полага,да ми се запише с пълни екстри моля.--55лв......

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #62

    Подразбиране

    Да се запиша и аз- пълен пакет 55 лв + гост,ако е възможно.

  3. #63

    Подразбиране

    Здравий, форум! Нали няма да забравим и този път хобито на Захар? За новичките - тя събира захарни пакетчета.Въпреки, че не е редовен посетител във форума, има си причина: грижи се за един прекрасен юнак и учи.
    И още една молба - пловдивчанки участват в кампанията за събиране на пластмасови капачки от газирано, бира, мин. вода...Начинанието е благородно.Ще се радваме на каквато и да помощ.
    Благодаря предварително!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #64

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша за срещата - пълен пакет 55,00 лв + гост - ако може

  5. #65

    Подразбиране

    И аз се записвам - пакет 1 - 55 лв

  6. #66

    Подразбиране

    Аз засега се въздържам от записване. Като гледам какъв ентусиазъм е настанал по фейсбук групите, се опасявам, че може да се повтори ситуацията от Стара Загора, когато почти не можах да срещна познати лица в навалицата. Похвално е, че сте въвели ограничение относно времето на регистрация на участниците, но да видим какъв ще е резултатът от него. А относно другото ограничение на бройката гоблени за изложбата, рискувате накрая да не можете и 20 да съберете, защото много от участниците просто няма да си направят труда да носят гоблени, както е било винаги досега.

  7. #67

    Подразбиране

    Хайде и аз на хорото.Запииисс със дъщеря ми Sun4e пълен пакет 55 лв. Манке, да не забравиш да се изтипосаш, ще

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Дай параметри - колко време пеша и от коя отправна точка. Там автогара и жп гара са една до друга.
    Варна, Бургас, Силистра ще имат нужда от допълнителна нощувка.
    И къде е тая гора, там изкарах студентските си години, ама не съм ходила по горите.
    Ето инфото от интернет сайта им

    Комплексът се намира на 3 км от центъра на Благоевград, в близост до парк Бачиново и на 30 км от местността Бодрост. Той предлага възможност за краткотраен и дълготраен отдих и различни видове организационни мероприятия в съчетание с добро ценово предложение.

    Университетски център "Бачиново" разполага с:

    68 двойни стаи
    4 единични стаи
    4 апартамента
    Ресторант с 140 места
    Барче
    Голяма конферентна зала с 150 места
    Оборудвани зали - 8 бр. за конференции, симпозиуми, дискусии, семинари и други с общ капацитет 270 места
    Интернет, локално парно, климатици
    Зала за спорт

    А иначе може да видите повече на http://www.swu.bg/university-profile/bachinovo.aspx
    Базата е уникална именно с това че е в гората, много чист въздух и възможности за съчетание на "приятното с полезното".
    А купона е винаги такъв какъвто си го направим нали така
    Това е предложение за следващи срещи - редактирал малекс
    Редактирано от maleks : 13.06.2014 в 15:14.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #69

    Подразбиране

    Благодаря ,на организаторите! Вече "сме" си на местото..

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте. Записвам се и аз за пакет 55 лв.

  11. #71

    Подразбиране

    Запишете ни и нас - 25лв - конферентна зала, кафе пауза и вечеря - Nasysy и Баба Фани.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Благодаря ,на организаторите! Вече "сме" си на местото..
    Е да най-накрая нещата се наместиха

  13. #73

    Подразбиране

    Дорис,от това че нещата са по местата ,да не забравиш приятелите,(аз няма да забравя моя "патруль")

  14. #74

    Подразбиране

    Милен Гатев - искам едно легло в двойна стая за 55 лв., ако може

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се - пакет 55 лв. Надявам се,няма да бъда единствената представителка на "Плевенските фукли"

Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •