Страница 7 от 24 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 363

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Имам питане-моята приятелка от Пловдив може ли да разгледа изложбата от гоблени на срещата?От четене на коментари съвсем се обърках,та ако е глупав въпросът ми,извинявам се...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Имам питане-моята приятелка от Пловдив може ли да разгледа изложбата от гоблени на срещата?От четене на коментари съвсем се обърках,та ако е глупав въпросът ми,извинявам се...
    Присъствието на конференцията е 5лв.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, записвам се и аз leti_at. Пакет-25 лв. Ако може и дъщеря ми gabi_at със същия пакет от 25 лв.

  4. #4

    Подразбиране

    Записвам се - пакет 55 лв.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз се записвам за срещата -пълен пакет 55 лв.

  6. #6

    Подразбиране

    Искам да направя едно съобщение по отношение на гостите които се записват - плащат си пълния пакет 55лв и си ползват всичко. За тях ще бъде изработен бадж "ГОСТ" , но няма да получат подаръчен пакет. Важи за всички независимо какъв е госта / съпруг, приятел и т.н. / Ще го включа и в обявата за да може тези които тепърва се записват да знаят.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Искам да направя едно съобщение по отношение на гостите които се записват - плащат си пълния пакет 55лв и си ползват всичко. За тях ще бъде изработен бадж "ГОСТ" , но няма да получат подаръчен пакет. Важи за всички независимо какъв е госта / съпруг, приятел и т.н. / Ще го включа и в обявата за да може тези които тепърва се записват да знаят.
    Това е друго нещо, благодаря за разяснението и извинете...

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    След вчерашната среща в София вече съм твърдо решен, че трябва да дойда на националната среща на форума, за да се запозная и с останалите от вас, а и Асеновград и Родопите са ми любимо кътче от страната ни. Момичета родопчанки моля запишете flame_froide + гост (гобленарка) с пакети 55 лева. УРА идвамееееееееее
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #10

    Подразбиране

    Относно нощувката в петък вечер - имаме отговор от хотел "Сани" :
    - 62лв за двойна стая без закуска ;
    - 70лв за двойна стая със закуска.

    Ние няма да правим записване за тази нощувка, ще ви помолим сами да си направите резервацията - в посочения линк има телефони за контакт.

    Ще го добавя към обявата.

  11. #11

    Подразбиране

    Моля запишете и мен с пълен пакет - 55лв - mladenka
    И angel_y - 55лв - пиша го тук, докато му оправим профила
    Редактирано от mladenka : 25.06.2014 в 15:52.

  12. #12

    Подразбиране

    Успях да се включа най-накрая с ника си
    Моля да запишете и мен с пълен пакет- 55 лв.
    Редактирано от angel_y : 25.06.2014 в 23:39.

  13. #13

    Подразбиране

    Бих желала и аз да се запиша с пълен пакет-55лв.+1 гост също с пълен пакет-55лв.Благодаря на организаторите!
    Редактирано от mmagi.nik : 27.06.2014 в 08:16.

  14. #14

    Подразбиране

    И аз за първи път се навих да дойда.Извинете ме за глупавия въпрос - може ли да сме двама,като единия не е гобленар/а просто шофьор/,при пълен пакет и за двамата - 55 лева?

  15. #15

    Подразбиране

    Моля запишете и мен - пакет за двама 2 х 55 лева. Ще доведа гобленарка с много опит, но без регистрация във форума.

Страница 7 от 24 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •