Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 363
  1. #181

    Подразбиране

    Токава защо сама не си пусне пост в обявата - какъв е проблема ???Ще изчакам няколко дни да го направи.
    Да си пратите имената на посочения в първия пост мейл.

  2. #182

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Токава защо сама не си пусне пост в обявата - какъв е проблема ???Ще изчакам няколко дни да го направи.
    Да си пратите имената на посочения в първия пост мейл.
    Още след като писах тук пратих @ на Мария с имената Тя ме помоли да я запиша, ще пътуваме с моята кола и т.н. Гледам и други са записали имената на членове от форума, с които ще пътуват. Проблем няма за мен

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Още след като писах тук пратих @ на Мария с имената Тя ме помоли да я запиша, ще пътуваме с моята кола и т.н. Гледам и други са записали имената на членове от форума, с които ще пътуват. Проблем няма за мен
    Всеки се е записал лично, заявяват си допълнително само гостите и то без имена.... Понеже аз водя списъка с присъствщите мога да кажа че той е направен не по схема на пътуване а по начин на записване ....Затова ви моля дамата да си направи сама записването - мисля че няма да ви е проблем.

  4. #184

    Подразбиране

    Записвам се. Не виждам какъв беше проблема предвид факта, че в нашия случай няма резервация на стаи и вечери. Надявам се вече не е проблем да бъда добавена в списъка.

  5. #185

    Подразбиране

    - Записването тип "лично" удостоверява принадлежността на всеки участник спрямо форума.
    - Статуса "придружител" и "съфорумец" е различен, някъде в горните постове е обяснено от организаторите.
    - Организаторите по Национални срещи определят условията и начина на записване, дневен ред на срещите и сценарий.
    - горното е съобразено със структурата на всеки отделен град-домакин, брой организатори и ред неща, които са известни само на предишните организатори.Искате ли да разберете кои са - " Просто опитай", т. е. станете домакини.
    - И на последно място, като ваш любим модератар на тази тема искам да благодаря за всички действия, които сегашните домакини провеждат, за да стане реалност и 7-ма Национална среща.
    Радвам се, че ще се запозная с нови приятели по хоби!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety Виж мнение
    Записвам се. Не виждам какъв беше проблема предвид факта, че в нашия случай няма резервация на стаи и вечери. Надявам се вече не е проблем да бъда добавена в списъка.
    Проблема е организационен - вие може да не нощувате и да не вечеряте, но ще присъствате на най-важната част от срещата.

  7. #187

    Подразбиране

    Искам да напомня, че последния срок за записване за 7-ма националната среща в Асеновград е 14.09.2014г. Пак до тогава може да се отпишете от присъствие. Много моля да си прецените добре нещата и да вземете правилното решение.

  8. #188
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Никакво отказване, Юра! Ако трябва пеш ще тръгна, но ще дойда! За какво ших гоблен...? Трябва да се изфукам, нали?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Никакво отказване, Юра! Ако трябва пеш ще тръгна, но ще дойда! За какво ших гоблен...? Трябва да се изфукам, нали?
    Ей такива бойни като теб много ги обичам

  10. #190

    Подразбиране

    Пълен пакет Оля +1

  11. #191

    Подразбиране

    Който може, който иска, който съчувства и съпреживява заедно с пострадалите, който има добра воля да се помогне на хората, пострадали от наводненията в България - ето Ви банковата сметка на БЧК , УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД , BG64UNCR76301078660913 ,UNCRBGSF
    На сайта на БЧК можете да чете какви пари постъпват всеки ден и за какво се изразходват.
    То май само БЧК остана неопорочената институция, която наистина помага.
    Моля, споделете и с други банковата сметка. Ако организаторите приемат - могат да обсъдят и да сложат кутия за дарения, а след това да изпратят парите в БЧК.

  12. #192

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ddqnkova Виж мнение
    Който може, който иска, който съчувства и съпреживява заедно с пострадалите, който има добра воля да се помогне на хората, пострадали от наводненията в България - ето Ви банковата сметка на БЧК , УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД , BG64UNCR76301078660913 ,UNCRBGSF
    На сайта на БЧК можете да чете какви пари постъпват всеки ден и за какво се изразходват.
    То май само БЧК остана неопорочената институция, която наистина помага.
    Моля, споделете и с други банковата сметка. Ако организаторите приемат - могат да обсъдят и да сложат кутия за дарения, а след това да изпратят парите в БЧК.
    Благодаря за предложението но ние вече имаме кауза за благотворителност. Не можем да я променяме в последния момент.

  13. #193

    Подразбиране

    Хайде записвам се и аз + гост, пълен пакет.
    ..::Gobelin World::..

  14. #194

    Подразбиране

    И да запълним групата на Старозагорки
    Записвам се - пълен пакет 55 лв.!

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Да се опитам да хвана и аз последния влак за записване
    Пълен пакет - 55лв.

Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •