Страница 20 от 25 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 363
  1. #286

    Подразбиране

    Искрено ви завиждам, хайде давайте подробности
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  2. #287

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета и момчета за емоциите.................... Страхотни сте всички, а за Домакините - ОГРОМНИ ПРЕГРЪДКИ.............

  3. #288

    Подразбиране

    Благородно ви завиждам за приятното изкарване, но сега ме интересува как е минало всичко - искам снимков материал и избрахте ли следващото място на VIII-та национална среща.

  4. #289

    Подразбиране

    http://vesi7.snimka.bg/friends/v-nac...ite-org.838322
    само ми кажете дали се вижда от всички или ми обяснете как да го направя - по настройки е дадено да е видим за всички...Ако не, казвайте къде да качвам...
    Но това е само моят поглед върху нещата, очаквам качването и на други снимки, за да "видя" това, което съм изпуснала...
    На Юра и на всички каленички - изживях прекрасен ден, благодарение на вас!!! Изрядна организация, страхотни емоции покрай този мавруд - иначе по принцип не пия, ама си обърнах една чашка - нали Юра каза, "за блясък в очите"
    Сърмичките бяха уникални просто, не знам откъде това търпение да ги наситните тъй...
    378625_263826907016382_228223057243434_700423_681063629_n.jpg

    http://www.youtube.com/watch?v=IW-6AGfRcqk

    Разбира се, пак изтървах някои лица, с които да се видя и на живо, ама се надявам догодина да поправя грешката...


  5. #290

    Подразбиране

    Уникална организация,изключителни хора!!!!!!!!!!

  6. #291

    Подразбиране

    Благодаря за снимките ,Веси.И за споделената емоция.

  7. #292

    Подразбиране

    Сисе, тя емоцията още не може да се откъсне от мен, та да я споделя - още ме тресе от снощи...Не съм махмурлийка, щото не пия...Ама още се чувствам, все едно съм там...Прегръдки, целувки, кратки разговори, за да видиш повече хора, търсене на непознати приятели - е, неописуемо е за мен - всички,които са го преживели, знаят какво е!
    Очаквам с нетърпение и другите снимки - сигурна съм, че съм уловила една стотна от всичко...
    Но ненапразно бяхме в полите на Родопите - там са най-най-най-гостоприемните хора, това си е мое наблюдение от годините, прекарани в Смолян...
    Всичко беше просто перфектно!!! А, не - тортата беше мнооооооооого сладка и не можах да си я изям....
    Сега ходя като разярен бик вкъщи, щото чувствам вкуса й и така съжалявам, че си оставих парчето наполовина, че няма накъде...Пък ме досрамя да искам да ми я увият ...за вкъщи...
    Обаче моят гост си я изяде до трошичка, което означава, че за него тортата е била пИрфектна...Пък щом той е доволен, значи и аз съм...

    Юра, а дали стана ясно колко пари са се събрали за Мишо?
    Редактирано от vesi700 : 12.10.2014 в 14:19.

  8. #293

    Подразбиране

    Веси, снимките са уникални... показаха ми духа на празненството... мога само да съжалявам, че не успях да дойда. Купона явно е бил голяма работа.
    Не казахте дали се разбра къде ще е следващата среща... защото просто за нея няма да има сила която да ме спре да дойда!!!

  9. #294

    Подразбиране

    ами не знам дали мога да кажа, jelana79 - посочи се Силистра, ама Светла изкопа една карта, на която Силистра я нямаше, така че се оказа, че сме тръгнали за никъде всъщност...
    Ако намерим карта на България, дето да я има Силистра, може би следващата среща ще е там...
    Нека си кажат после посочените снощи...
    Мен ме интересува повече сега какви пари събрахме за детенцето...

  10. #295

    Подразбиране

    Кутията е все още у мен. Утре ще я предам на родителите - нека сами да си я отворят. Когато науча сумата ще я публикувам.

  11. #296

  12. #297

    Подразбиране

    Веси, благодаря ти, че успя да пренесеш в Асеновград и нас, тези, които не успяхме да бъдем тялом с вас.
    Сърдечни поздравления и възхищение за всички, които са показали огромния си труд, вложен за едничкото удоволствие да радва очите.

  13. #298

    Подразбиране

    Невероятно добра организация и настроение! Всичко беше повече от отлично! Поздравления за каленичките, справиха се блестящо, въпреки, че срещата им беше малко натрапена миналата година!
    Да доживеем до догодина да се видим в Силистра, ако я открием на картата

  14. #299

    Подразбиране

    Златни асеновградски момичета, благодаря ви за чудесното посрещане, за усмивките, които не слязоха от лицата ви, за настроението и удобствата, които ни създадохте! Срещата беше невероятна, прекрасна и ще ни вълнува още много дълго време!

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета, не мога да предам всички положителни емоции, които ни съпътстваха тези два дни.
    Нямах търпение да тръгнем и не можах да спя от вълнение.Посрещнаха ни много сърдечно. Но всичко бледнее пред емоцията от личните срещи с хора, повечето познати по име. А красотите на изложбата...Толкова паулчета на едно място и като си помисли човек за метрите контур...Набелязах си няколко неща за шиене в бъдеще. Не знам по какъв критерии ме избра журналистката, но първия и коментар беше, че не е виждала от доста време толкова усмихнати и позитивни хора на едно място. Надявам се, че не съм се изложила в интервюто. И се започна...
    Перфектна презентация на Юра. Колко много неща се случиха за 7 години. Малките каленички ме трогнаха силно.
    Но най-хубавата част беше купона, толкова танци , целувки, прегръдки на едно място.... Юра, чудесна торта!!!!!
    С много от участниците така и не успях да се видя и запозная, но догодина живот и здраве. А и да не забравя - Светла Петрова има документирано, че Силистра я няма на една карта. Ето и доказателството- Нядявам се момичетата от Силистра да опровергаят това. И Силистра да заблести на нашата , гобленарска карта.
    Много благодаря за приятните мигове!

Страница 20 от 25 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •