Страница 7 от 25 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 363
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Имам питане-моята приятелка от Пловдив може ли да разгледа изложбата от гоблени на срещата?От четене на коментари съвсем се обърках,та ако е глупав въпросът ми,извинявам се...
    Присъствието на конференцията е 5лв.

  2. #92

    Подразбиране

    Момичета, записвам се и аз leti_at. Пакет-25 лв. Ако може и дъщеря ми gabi_at със същия пакет от 25 лв.

  3. #93

    Подразбиране

    Записвам се и аз - пълен пакет 55лв

  4. #94

    Подразбиране

    Записвам се - пакет 55 лв.

  5. #95

    Подразбиране

    И аз се записвам за срещата -пълен пакет 55 лв.

  6. #96

  7. #97

    Подразбиране

    След вчерашната среща в София вече съм твърдо решен, че трябва да дойда на националната среща на форума, за да се запозная и с останалите от вас, а и Асеновград и Родопите са ми любимо кътче от страната ни. Момичета родопчанки моля запишете flame_froide + гост (гобленарка) с пакети 55 лева. УРА идвамееееееееее
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #98

    Подразбиране

    И аз за първи път се навих да дойда.Извинете ме за глупавия въпрос - може ли да сме двама,като единия не е гобленар/а просто шофьор/,при пълен пакет и за двамата - 55 лева?

  9. #99

    Подразбиране

    Моля запишете и мен - пакет за двама 2 х 55 лева. Ще доведа гобленарка с много опит, но без регистрация във форума.

  10. #100

    Подразбиране

    Записана съм с номера 45-46,но сега видях,че е с един пакет 55лв, а трябваше да са два. Може би не е станало ясно от писмото ми. Може ли да го редактираме?

  11. #101

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от polinabg Виж мнение
    Записана съм с номера 45-46,но сега видях,че е с един пакет 55лв, а трябваше да са два. Може би не е станало ясно от писмото ми. Може ли да го редактираме?
    всички които са с гости са записани така - две места - пакет 55лв - мисля че е достатъчно ясно.

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    всички които са с гости са записани така - две места - пакет 55лв - мисля че е достатъчно ясно.
    Ами той всъщност е част от старозагорската група,участва активно в срещите,включително и в организацията на миналогодишната Национална,но няма регистрация. А иска да присъства на конференцията и всичко останало.Затова го записвам по този начин и исках да платя пълен пакет и за него.

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от polinabg Виж мнение
    Ами той всъщност е част от старозагорската група,участва активно в срещите,включително и в организацията на миналогодишната Национална,но няма регистрация. А иска да присъства на конференцията и всичко останало.Затова го записвам по този начин и исках да платя пълен пакет и за него.
    Съжалявам - остава като гост. Предвид желанието на повечето съфорумки ние въведохме условия на записване.

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Съжалявам - остава като гост. Предвид желанието на повечето съфорумки ние въведохме условия на записване.
    Извенете, че се намесвам, но чета отстрани и всичко това е много обидно.

    Защо ли?

    Ами този човек е толкова активен в старозагорската група, освен това - организатор в миналогодишната среща, но ...много важно,то това не се брои !

    и видите ли, само заради това, че нямал профил във форума и т.н остава като гост....

    браво, чудесно, просто нямам думи

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Извенете, че се намесвам, но чета отстрани и всичко това е много обидно.

    Защо ли?

    Ами този човек е толкова активен в старозагорската група, освен това - организатор в миналогодишната среща, но ...много важно,то това не се брои !

    и видите ли, само заради това, че нямал профил във форума и т.н остава като гост....

    браво, чудесно, просто нямам думи
    Той не иска да си направи регистрация,защото му е трудно да пише на български и няма да е активен. Но няма проблем,ако като гост може да присъства на конференцията. Това е важното. Моя е грешката,трябваше да обясня подробно всичко още първия път.
    Редактирано от polinabg : 24.06.2014 в 10:48.

Страница 7 от 25 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •