Страница 23 от 25 ПърваПърва ... 132122232425 ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 363
  1. #331

    Подразбиране

    Много, ама много ви благодаря момичета за всичко, което преживях благодарение на вас. Беше прекрасно...

  2. #332

    Подразбиране

    И аз се присъединявам към всичко казано до тук. Беше повече от прекрасна среща и каквито и похвали да кажем към домакините ще е твърде малко. Много, много БЛАГОДАРЯ момичета!!!

  3. #333

    Подразбиране

    Момичета,аз пропуснах тази година срещата и явно трябва много да съжалявам.Равам се,че сте си прекарали чудесно и браво на организаторите за перфектната организация/както разбрах от присъствалите/
    rusinova@mail.bg

  4. #334

    Подразбиране

    Перфектни организатори,перфектна среща,много доволна остананах от всичко,представям си какъв огромен труд сте положили мили момичета!Благодаря ви!

    папальона

  5. #335

    Подразбиране

    Тази седма среща за сега за мен заема първа позиция,да видим ще могат ли следващите,или по следващите организатори да я изместят,доста високо вдигнаха летвата,благодаря ви мили момичета че ни накарахте да се почувстваме толкова добре при вас
    Перфектна организация и усмихнати домакини,това е страхотна комбинация ... На толкова приятна конференция не съм била,кратно ясно но за сметка на това много обстойно обхванаха всичко. Успяха да ни запазят вниманието,а не да бягаме постоянно да пушим както на някои предни(да не ги споменавам) те са в миналото вече..Моите поздравления и тук момичета,едно огромно БЛАГОДАРЯ за труда,който сте положили,страхотни бяхтееее

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #336

    Подразбиране

    Благодаря за чудесните преживявания и емоции! Поздравления на организаторите за перфектната организация! Благодаря за специалното отношение към мен -за подаръка, който получих като представител на мъжете-гобленари Ще си го ползвам с удоволствие. Жалко, че нямаше и други гобленари...да си поговорим "по мъжки"...Благодаря и за торбичката с многото споменчета. А за сармичките и мавруда, нямам думи! Благодаря!

  7. #337

    Подразбиране

    Благодаря и аз на Каленичките за чудесната организация и условията, които бяха осигурили! Много, много приятни срещи и емоции!Само...ето така се всяват раздори в семействата - как ще се справя / едва ли/ да докарам такива сармичкиМисия направо невъзможна... Но и Ангел трудно ще осигури мавруда... Всичко беше чудесно! Благодаря и за наградата от Росен Поптомов- рамкиране на моя гоблен! БЛАГОДАРЯ за всичко!
    Дано да са се събрали повече парички за детенцето

  8. #338

    Подразбиране

    Имам страхотна новина - За Мишо сме събрали 465лв.
    Аз лично много се зарадвах - сумата изобщо не е малка , а съзите в очите на майката няма да ги описвам че още ми държат влага.
    Благодаря от нейно име и името на семейството й, за отделените средства за нейния малък принц!!!

  9. #339

    Подразбиране

    Искам и аз да изразя възхищението си от прекрасните дами, които ни посрещнаха и изпратиха с усмивка, без капка напрежение и умора! Благодаря за интересната делова част, за професионалните танцьори, ръчно свиваните мини-сърмички, за прекрасното вино, и за възможността да си накупим нощници и г..и !
    Бяхте БЕЗУПРЕЧНИ!

    На тази среща доказахте, че и малко жени могат да направят нещо запомнящо се, БЛАГОДАРЯ ВИ! Националните срещи са не само място, където се виждат накуп прекрасни гоблени, а и срещи на приятели, обмяна на всякаква информация, размяна на подаръци и нови запознанства!

    Чакам с нетърпение следващата среща!


  10. #340

    Подразбиране

    И аз още в празнична еуфория да изкажа големите си благодарности на организаторките. Момичета бяхте просто невероятни! С всеобщи усилия направихте 7 нац. среща незабравима както за мен, така и за всички останали. Дълго ще си спомняме веселите моменти и ще се сещаме за блясъка в очите ни(не от виното), от прекрасните запознанства с нашите виртуални приятелки.
    Наистина високо вдигнахте летвата, но смятам че дамите от Силистра ще я поддържат високо и за другите домакини.

    Picture01.jpg
    zeza_v@abv.bg

  11. #341

    Подразбиране

    Мили каленички, страхотни сте!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #342

    Подразбиране

    Днес излезе и репортаж от местната кабелна телевизия. Подготвя се и предаване със заснетите интервюта и моменти от конференцията, но то ще бъде излъчено в неделя.
    Лично на мен статията много ми хареса.
    http://tvsatcom.bg/news/item/5862-7-...80%D0%B0%D0%B4

  13. #343

    Подразбиране

    и от мен ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на шестте лъчезарни и усмихнати каленички за отличната организация


  14. #344

    Подразбиране

    Все още съм в празнична еуфория! Прекрасни сте ,момичета! Бяхте на върха! Благодаря ! Сърцето и душата ми пеят заредени с красота и усмивки! Бъдете благословени и все така неотразими както е планината ,в чието подножие живеете! За сърмичките,малей , -разкош.(Ще ни трябва нагледен урок как се свиват така малки и еднакви) Още веднъж,мили момичета, целувки и огромно благодаря!милион

  15. #345
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Радвам се, че присъствах на тази среща въпреки кошмарното пътуване. Всички перипетии си струваха, щом успях да видя приятели и да се заредя с положителни емоции от нашите гостоприемни домакини!



    Имам предложение: Хайде всяка година да сме в Асеновград. Такава хубава среща беше, че дълго ще ме държи в еуфория!

    Искам рецептата за сърмичките, моля.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 23 от 25 ПърваПърва ... 132122232425 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •