Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 64
  1. #1

    Подразбиране Малки схеми от печатни издания ФЛОРА

    Здравейте момичета,
    идеята ми е в тази тема да бъдат помествани схеми от различни списания (изключвам Галерия бродерия, разбира се) - понякога не си струва да се слага цялото списание.

    надявам се да ви допадне

    Редактирано от pakpak : 17.06.2014 в 21:58.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Интересно,до сега не бях виждала гоблен изпълнен със "смирненски бод",за пояснение,стои като плетка.Единият ред няляво,другият- наклон надясно.Красиво!

  6. #6

    Подразбиране

    dushkova благодаря много

    изобщо не знаех, че съществува такъв "смирненски бод". И на мен ми се струваше, че сякаш са плетени гоблените, но си казвах, че е от снимката...
    Някой ден трябва да пробвам да видя какво ще се получи.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Така е като съм чела списанията на майка като дете, Нищо сложно няма, но трябва моделът да предполага такъв бод. Повече го препоръчваха "някога си"за възглавнички с вълнените прежди.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Чудничка идея!Особено красиви картички-стават и за книгоразделители!Така се чудя какво да изнамеря лятото като ми идват гости-да избродирам бързо и ефектно нещо за подарък!Мерси!При повече свободно време и аз ще поразровя старите списания нещо да кача!

  11. #11

    Подразбиране

    Чудесно,че ви харесва идеята, ще се радвам ако участвате в попълването на колекцията


  12. #12

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Отново този бод,но го разгадах.Трябва някъде да има описание ,за да се убедя напълно в изпълнението, а пише -кръстчеТадж Махал изглежда много хубаво,такъв изглед досега не съм срещала.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    За съжаление нищо не пише

    ето като тази схема - само това е и нищо друго




Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •