Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    flame_froide от Нови хан, искрено се надяваме да ви видим в Асеновград. На срещите ни има и мъже но те милите са наистина малцинство и ще се зарадват на подкрепа от ваша страна. Да знаете че наистина всичко се разбра и е с добри чувства , гарантирам че ще ви е забавно . Довечера започва световното по футбол и затова ви черпя с една и гледайте да не объркате гоблена.
    Благодаря за доброто отношение, НАЗДРАВЕ за СВЕТОВНОТО, а за Асеновград, всичко зависи от регламента, ще изчакам да видя дали и как ще се промени, ако изискването е за "уседналост' 6 месеца там съм, ако остане 1 година, ще бъде на следващата среща. БЛАГОДАРЯ ЗА ПОКАНАТА!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #17

    Подразбиране

    "Условие за записване :
    1. потребителят на форума да има поне половин година рагистрация преди датата на обявяване на националната среща - 09.06.2014г.
    2. да има показани в албум или линк собствено ушити гоблени.


    Регистриран на 19.12.2013
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Е , не само , че зная тези етапи от фейса , но и тук - просто ще повторя , интересен начин на шиене - изискващ пълна концентрация и оформяща мислене - от абстракция към съвършенство . Браво .... нищо , че съм ти го казвал де
    Миро поздравления от теб ми действат много стимулиращо за развитието ми в гобленарството, и не само знаеш го, и съм ти много благодарен за подкрепата
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    [B]"Условие за записване :

    Регистриран на 19.12.2013
    Мхм куцат ми едни 10 дни знам го, здраве да е, ще ви се радвам, а догодина ще съм под номер 1 в листата на чакащите за записване
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #20

    Подразбиране

    За едните 10 дни няма да го правим на проблем.По-важното е че наистина хобито е гобленарство - така че ако искаш веднага те записвам.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    За едните 10 дни няма да го правим на проблем.По-важното е че наистина хобито е гобленарство - така че ако искаш веднага те записвам.

    Напълно подкрепям Юра. Няма да се издребнява за 10 дни, пък и компромиса се прави, за да се подкрепи "малцинството"
    Все пак малко са ни мъжете и трябва да си ги къткаме.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Напълно подкрепям Юра. Няма да се издребнява за 10 дни, пък и компромиса се прави, за да се подкрепи "малцинството"
    Все пак малко са ни мъжете и трябва да си ги къткаме.
    СПЕЧЕЛИХТЕ МЕ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #23

    Подразбиране

    Познати са ми етапите ви от фейса, но там не обичам да пиша много-много.......Искам да ви поздравя за начина на шиене! Чувала съм, че така е бил правилният начин на бродиране преди години и предполагам, че е удобен при качествена схема. Не прочетох за панамата - каунт и производител?
    Предполагам, че ще имаме удоволствието да видим гоблена в Асеновград.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Познати са ми етапите ви от фейса, но там не обичам да пиша много-много.......Искам да ви поздравя за начина на шиене! Чувала съм, че така е бил правилният начин на бродиране преди години и предполагам, че е удобен при качествена схема. Не прочетох за панамата - каунт и производител?
    Предполагам, че ще имаме удоволствието да видим гоблена в Асеновград.
    Благодаря за окуражаването. ДА искрено се надявам да успея да се напъна да го завърша, ако не има какво да се покаже. В отговор на едно по-горно мнение НЕ не ми е първи гоблен. Мисля че е около 10-ти спрях да ги броя, не че са много но всеки ми доставя огромно удоволствие, но най-много обичам пейзажи и гоблени на религиозна тематика. Вманиачен съм в HEAD, като визия, но не съм шил до сега, но имам огрномно желание следващия да ми е такъв, уникално красиви ги намирам

    П.П. До сега съм шил само на Милена Стил, дано не се сметне за реклама, че не знам какви са правилата в това отношение на форума, харесвам ги много, до сега всичко ми се е получавало страхотно с техните неща. Относно count съжалявам, лаик съм, дори не съм съвсем наясно какво е това мога само да гадая тъй като говоря няколко езика но все пак да не се излагам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #25

    Подразбиране

    Разбрах ви, шиете готови комплектовки на Милена стил, предполага се 22 каунт. Тук се насърчаваме да пишем за фирми - производителки, за да избегнем купуването на несполучливи комплектовки.
    Аз лично си нося и по един незавършен на срещите, може някоя мацка да бодне..........

  11. #26

    Подразбиране

    Шиейки този етап си дадох сметка защо винаги до сега съм оставял елементите 1:1 за накрая, но този път от любопитство и под "натиска" на приятели реших да изневеря на този си подход, така че ето едно етапче от моя гоблен

    ЛИЦА
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Относно count съжалявам, лаик съм, дори не съм съвсем наясно какво е това мога само да гадая тъй като говоря няколко езика но все пак да не се излагам
    Брой на бодовете за един инч (2,54 см). Могат да се броят също и нишките или дупчиците, все едно е. Указва едрината на панамата. По-голямо число, по-ситна; по-малко число, по-едра.
    A LONE RIDER

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •