Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 27
  1. #1

    Подразбиране етапи flame_froide

    След малкия "фалстарт" в комуникацията да се опитам да пусна и нещо от мен. Предполагам, че ще изненадам доста хора, но аз шия по цветове, грешно или правилно. Ето етапи от това което шия в момента "Тайната вечеря"

    начало - цвят сиво



    синьо


    червено-розово


    кафяво


    зелено


    Съжалявам за големия ъплоуд наведнъж, но не съм пускал нищо тук до сега и затова се получи така, от тук нататък ще съм регулярен в постване на етапите ми.
    Редактирано от manka : 14.06.2014 в 09:46.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    !Прекрасно начало!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    !Прекрасно начало!
    БЛАГОДАРЯ нещо не го направих като света ъплоада, но ще търся кое как става по-късно като имам време. Това беше само началото, нещо трудно се оправям, а си мислех че съм ЕнтЕлигентен, ама явно не съм
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Много интересно е шиенето по цветове. Прилича ми на пъзел.
    Аз, понеже шия на неразграфена панама направо от компютъра и малко трудно ще ми се получи, ако шия така. Правила съм го само в играта "Авантюра", но там обикновено е малък модел и е сравнително лесно.
    А дали е правилно или не е много относително. Всеки шие както му харесва и както му е удобно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Много интересно е шиенето по цветове. Прилича ми на пъзел.
    Аз, понеже шия на неразграфена панама направо от компютъра и малко трудно ще ми се получи, ако шия така. Правила съм го само в играта "Авантюра", но там обикновено е малък модел и е сравнително лесно.
    А дали е правилно или не е много относително. Всеки шие както му харесва и както му е удобно.
    NIA благодаря за поощрението, аз шия доста отдавна но знам че съм далеч от съвършенството, важното е, че след това ме радват по стените вкъщи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Интересно,но вероятно работите с оригинална Вилерова схема.Там нещата са ясни и позволява клъв от тук, клъв от там.За лицевите ,където е 1:1,май тази тактика няма да е удачна,за да не стои лицето "наръбено: ,шия цвят до цвят.Успех до края.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Интересно,но вероятно работите с оригинална Вилерова схема.Там нещата са ясни и позволява клъв от тук, клъв от там.За лицевите ,където е 1:1,май тази тактика няма да е удачна,за да не стои лицето "наръбено: ,шия цвят до цвят.Успех до края.
    БЛАГОДАРЯ, ДА елементите 1:1 ги шия целите иначе не може да се получи, сега съм точно на този етап
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Поздравления , ако това е началото и нямате други ушити гоблени хвърли ли сте се направо в дълбокото, впечатлена съм
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    На това му кавам аз бомбастично начало!!!

  10. #10

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ СЪРДЕЧНО НА ВСИЧКИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #11

    Подразбиране

    Бре! То не било трудно - първво да се представи човек, после да покаже нещо ... ама по-лесно "мрън-мрън, вие тука за кои се мислите"

    Хубаво е! Успех!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Бре! То не било трудно - първво да се представи човек, после да покаже нещо ... ама по-лесно "мрън-мрън, вие тука за кои се мислите"
    Хубаво е! Успех!!!!
    Ще посмея да кажа в своя защита само, че съм се представил отдавна по останалите теми за представяне, още при своята регистрация, просто не бях писал, а първото ми писание беше грешно прието, а то защитаваше нас милите и онеправданите новаци
    БЛАГОДАРЯ Rodich, всичко е с добри чувства, но някак си не се разбра
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #13

    Подразбиране

    Това си е направо приключение!Браво и успех!

  14. #14

    Подразбиране

    flame_froide от Нови хан, искрено се надяваме да ви видим в Асеновград. На срещите ни има и мъже но те милите са наистина малцинство и ще се зарадват на подкрепа от ваша страна. Да знаете че наистина всичко се разбра и е с добри чувства , гарантирам че ще ви е забавно . Довечера започва световното по футбол и затова ви черпя с една и гледайте да не объркате гоблена.
    v_g_g@mail.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Е , не само , че зная тези етапи от фейса , но и тук - просто ще повторя , интересен начин на шиене - изискващ пълна концентрация и оформяща мислене - от абстракция към съвършенство . Браво .... нищо , че съм ти го казвал де
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •