Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 77
  1. #31

    Подразбиране

    Записвай ме Мариянкее,пък ще видим до къде ще стигна.

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ksenitka Виж мнение
    И аз се изкушавам да се запиша...иска ми се да участвам с този гоблен но на по късен етап,ако може.
    Може ли да ни кажете от къде се снабдявате с игли с топче при върха ?

  3. #33

    Подразбиране

    Мариянче, нека да помисля и аз,че са ми много дините.По-нататък,нали може да се включа?

  4. #34

    Подразбиране

    Може,може Юра..питай Светланка!

  5. #35

    Подразбиране

    Виждам,че някой пита за игличка с топче-в момента бродирам с такава,много е добре-Оля Станоева ми я предложи и аз я взех,за което не съжалявам.Много е добра за по-ситните панами-16,18 и нагоре.Предполагам,че и други я продават,потърсете!

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Такаааа.... супер идея! Ама аз имам сериозен проблем! Имам 6-7 завършени, но без контур. Та въпросът ми е - ще мога ли да се включа с тези километри контур и как ще броим бодчета...
    Според мен може....та и с контура си е як зор .Показвай и Манка да те вписва в списъка...

  7. #37

    Подразбиране

    Много ми харесва вашата компания.Вземете ме и мене, че имам поне една дузина започнати, незапочнати , недовършени и т.н. Пък ако не успея с конкурсния, ще ми се увеличат с още един., да не ме чуе NIA, че Снимките довечера, че сега не мога.

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Може ли да ни кажете от къде се снабдявате с игли с топче при върха ?
    Юрка, и тях чупя, да знаеш........Но се бродира много лесно. ♥♥♥

  9. #39

    Подразбиране

    Юра, снабдителя на бургаската група с "турбо" игли този път е от мен.Купих ги от Габрово.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Юра, снабдителя на бургаската група с "турбо" игли този път е от мен.Купих ги от Габрово.
    Ееми помисли си с какво ще вървиш най-напред в ръка когато кацнеш в Асеновград Аз не чупя игли ....

  11. #41

    Подразбиране

    Записвам се и аз...не може да не си изпробвам ината, до къде мога да стигна глупости да шия

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Ееми помисли си с какво ще вървиш най-напред в ръка когато кацнеш в Асеновград Аз не чупя игли ....
    И аз не чупя, но пък моите винаги след края на гоблена са тотално ръждясали явно ръцете ми са доста влажни и не стават за повече от 1 гоблен, та съм тотален консуматор на игли
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #43

    Подразбиране

    Въпреки, че съм от Габрово и имам турбо-игла, за жалост още не съм я научила да шие сама. Ето моето първо гобленче за довършване:
    IMGP9062.JPG

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    И аз не чупя, но пък моите винаги след края на гоблена са тотално ръждясали явно ръцете ми са доста влажни и не стават за повече от 1 гоблен, та съм тотален консуматор на игли
    Значи поддържаме едно ниво на влажност - един гоблен една игла

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Значи поддържаме едно ниво на влажност - един гоблен една игла
    Леле дано не четат деца под 18 години хахахаха ох искрено се разсмях с това ниво на влажност хахахах
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •