Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 77
  1. #46

    Подразбиране

    Почна се тя нашата с вътрешния хумор....)) аз пък си карам с една игла .....

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Почна се тя нашата с вътрешния хумор....)) аз пък си карам с една игла .....
    е нямаш нашата влажност, ние сме с повишена с Юра явно
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #48

    Подразбиране

    След мнооооого дълъг и аз в кюпа с това дребосъче

    и след като го изрових от шкафа се оказа, че към днешна дата съм до тук
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #49

    Подразбиране

    Видя ли....знаех си че си зарязала някой ДИМ в скриновете,,,, Яка банда се събрахме сега остава и да се стегнем да си ги довършим.
    Докато си мерим влажността виждам че един конец ми липсва от гоблена -котката гледа невинно ...явно съм го преместила в друг недовършен ...започва търсене...
    Редактирано от abi1004 : 15.06.2014 в 19:17.

  5. #50

    Подразбиране

    Абигел,ти знаеш ли,че преди малко моето куче нещо преживяше ,отиде ти конеца сестро,изяло го е...
    ще ти пращам по ди ейч ел друг,виновна съм прости мииии.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #51

    Подразбиране

    Ауууу,като ви чета си казвам:Добре,че нямам ни коте,ни куче,ама много дружки с рожденни дни през лятото,оф,аман,почвам да се чудя дали ще се справя с 2-те седмици...

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Ауууу,като ви чета си казвам:Добре,че нямам ни коте,ни куче,ама много дружки с рожденни дни през лятото,оф,аман,почвам да се чудя дали ще се справя с 2-те седмици...
    Как две седмици , нали ще ни засичат всеки вторник ? Пък ако нещо стане - заформяме трети шанс и все ще излезе най-накрая.

  8. #53

    Подразбиране

    Мдааа-а-а, аз ще отложа записване тук, че като едно лакомо дупе от робините съм си харесала по-едри неща ....
    Но ще ви следя с интерес
    А нали някой ще шиете година (или повече), все ще смогна да се включа и аз


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #54

    Подразбиране

    Офф,да бе-една седмица,то се знае,иначе няма смисъл,ама така е,като съм се включила в много игри!

  10. #55

    Подразбиране

    Като гледам броя ба записаните още малко ще стигнем броя на националната среща хихихи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #56

    Подразбиране

    И аз, и аз при вас та белким най-накрая го завърша този гоблен. Започнат преди около 3 години на ГК - Утро в боровата гора (уж го шия за Иван ) ама нещо хич не върви. Ето това е гоблена : http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.27792190 и до къде съм го докарала http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.33413944 .А пък знае ли се може да стане чудо и да го завърша до националната среща Ентусиаст - ха дано, ама на да ли!
    Редактирано от marti : 15.06.2014 в 23:44.

  12. #57

    Подразбиране

    Аха, изясних си проблема с ръждясването,ама моята игла ръждясва ,когато я забода и не шия ,та ...имаше там някаква басня .

  13. #58

    Подразбиране

    като гледам, май скоро ще има пистолетен изстрел за старта, значи днешния следобед го посвещавам на усилието да подредя конците по гоблена, че се оказа, че съм шила малко повечко от показаното, ама междувременно го свалях от рамката на стана, че мъж ми след тригодишно уговаряне изведнъж за три минути му сряза краката и го направи диванен, а не наполенм после пък не ми се занимаваше с излишно подреждане и сега изведнъж се оказах с оплетени като от някое котараче конци...
    До довечера се надявам да ги оправя и да кача по-актуална снимка на мястото на вече качената.
    Иначе ето такава е ситуацията в момента...
    снимка0426.jpg


    сега вече се ядва...А то се оказа не,че съм шила повече, ами че конците съм разбъркала ...в повече...

    ATTACH=CONFIG]175215[/ATTACH]
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vesi700 : 16.06.2014 в 18:05.

  14. #59

    Подразбиране

    Дано все още не е късно да се запиша

    Доста отдавна съм обещала да изпратя този гоблен на българска тематика към чужбина...а нещо все не намирам време за него. Надявам се във вашата компания да успея да се взема в ръце...




  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    smiles не си,не си, бях писала,че включването може да става по-всяко време.отивам да те запиша и в другата тема.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •