Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 107

Тема: flame_froide

  1. #76

    Подразбиране

    Ето нещо с което се занимавам от известно време, мисля, че се получи добре . Благодаря ти manka
    Сега му правя и две ръкохватки приятелчета да допълня комплекта, а после ще ги покажа закачени на мястото им
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #77

  3. #78

  4. #79

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА И на мен много ми харесва, но заслугата е и на манка иначе нямаше да има върху какво да се вихря
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ето нещо с което се занимавам от известно време, мисля, че се получи добре . Благодаря ти manka
    Сега му правя и две ръкохватки приятелчета да допълня комплекта, а после ще ги покажа закачени на мястото им
    СУПЕР!!!! БРАВО!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #81

    Подразбиране

    Ето няколко от моите нови цвъчки с които се забавлявах тези дни

    за РД на една скъпа приятелка
    за една мен от една нова приятелка БЛАГОДАРЯ!
    а ето как изглежда и окачена
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #82

    Подразбиране

    Ето едно от десетките неща с които се занимавах напоследък. Стана прекрасно, за подарък за нова къща на братчето ми сега го почвам и за себе си, страшно ми харесва как се получи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #83

    Подразбиране

    Данчо,напълно сериозна съм,ти ме разби!Разгледах ти творбите,те са супер!Вярно,не са от мойта кръвна група,но ти си герой и голям майстор!Дано подаръците ти бъдат оценени,гордея се,че сме от един отбор!

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Данчо,напълно сериозна съм,ти ме разби!Разгледах ти творбите,те са супер!Вярно,не са от мойта кръвна група,но ти си герой и голям майстор!Дано подаръците ти бъдат оценени,гордея се,че сме от един отбор!
    Благодаряяяяя тази оценка значи много за мен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #85

    Подразбиране

    Силно впечатлена съм от венецианските маски! Ако все още пазите схемата и ключ, моля да ги споделите на inej1949@abv.bg

  11. #86

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djiv Виж мнение
    Силно впечатлена съм от венецианските маски! Ако все още пазите схемата и ключ, моля да ги споделите на inej1949@abv.bg
    Съжалявам те са на снимка, там акцента е върху гоблена над тях.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #87

    Подразбиране

    Едно въпросче - на черна панама ли ши ?
    Много е хубав ♥

  13. #88

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Едно въпросче - на черна панама ли ши ?
    Много е хубав ♥
    ДА на черна, напоследък ми допада доста да шия на черна. То не виждам какъв е другия вариант за да се получи този резултат Дидка, но ако имаш идеи сподели ги може да се възползвам, че на черна хич не е лесно
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #89

    Подразбиране

    Нямам друга идея за постигането на този резултат. Просто исках да знам да не би ти да си намерил нов метод, че и на мен ми е трудно на черната. Според моите виждания - на тъмна панама най-много се придава дълбочина на основата и релефност на ушитото. Но това си е мое мнение....

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Според моите виждания - на тъмна панама най-много се придава дълбочина на основата и релефност на ушитото. Но това си е мое мнение....
    Факт ефекта е поразителен. В този случай има голяма зрителна измама, шие се само лицето и един контур, който придава вид че е цяла качулка, а това всъщност е ефект на панамата. Гоблена е страхотен и се шие много бързо, в моя случай 5 дни
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •