Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 107

Тема: flame_froide

  1. #1

    Подразбиране flame_froide

    Ето няколко мои неща и тук





    Това беше на една приятелка, което беше зарязала в скрина преди 25 години ушито до средата и аз го довърших, за съжаление щетата с шиенето до средата беше нанесена, но след слагането в рамка се изпъна доста добре

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Все големи и трудни гоблени. Поздравления!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Все големи и трудни гоблени. Поздравления!
    БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Класически гоблени - големи , трудни и красиви . поздравления
    v_g_g@mail.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Класически гоблени - големи , трудни и красиви . поздравления
    БЛАГОДАРЯ след членството ми в този форум, виждам много неща които не са класика и които адски ми допадат и се зарибявам все повече и повече. Мисля скоро да скокна и на други неща освен класиката
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Поради изключително натоварената ми седмица нямах никакво време да се похваля с новите си придобивки. Искам да благодаря на Оля затова че ми помогна да си закупя тези гоблени и на момичетата от софийската група, които ме насочиха кой би могъл да ми помогне. СТРАХОТНИ СТЕ



    Скоро това ще е новия ми триптих
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Прекрасен избор! Поздравления!
    ДААААААААААА благодаря Уникални са адски ми харесаха, сега да видим дали ще се справя с новите елементи които не съм шил до сега като контурите

    Бих искал и да благодаря и на мацката, която донесе на срещата списанието от което си ги харесах, но понеже съм адски зле с имената моля да ме извини, че не мога да се сетя как се казва, но нека си знае, че тази е за нея!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #9

    Подразбиране

    Аууу, браво, Данчо!!!! Развалихме те и теб с кръстатия бод Наистина са страхотни моделчетата! Кроти си взе преди 3-4 дена още едно от тях от Коутс. Но нямаха повече налични. И хайде да идваш на среща, и да показваш! Поздрави за избора

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления,че и на Лукассс,да си ги избоцкаш с кеф

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Поздравления,че и на Лукассс,да си ги избоцкаш с кеф
    О не ми говори вече ме сърбят ръцете, но първа е иконата, че я бързам, после ще ги карам заедно с тайната вечеря, че и стената ми е много празна и само тя остана за обзавеждането на спалнята
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесни нови попълнения
    Е започна се значи - излезеш ли веднъж извън класическите гоблени - край - спасение няма...Но човек трябва да е кеативен нали ?

    А за иконата - като гледам симпозиума колко те е обсебил дано да имаш време, че малко остана

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А за иконата - като гледам симпозиума колко те е обсебил дано да имаш време, че малко остана
    Нямаше начин, бях председател на Организационния комитет, но днес в 14 часа всичко приключи и мисля да те изненадам в понеделник повярвай ми
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много сладурски гобленчета направи ми впечатление, че 2-та са на 18-ка, а третият на 16-ка...

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •