Показване на 1 до 15 от 107

Тема: flame_froide

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво Данчо , супер си се справил с мотора и със ситната панама А къде рамкира червения мотор?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Браво Данчо , супер си се справил с мотора и със ситната панама А къде рамкира червения мотор?
    Благодаря Ви много сте мили всички, удоволствието става още по-голямо, когато получиш поздравления от приятели, при това разбиращи от изкуството. Жалко че хората за които ги правих не им се радват толкова много, но аз ги харесвам и не съжалявам.
    Nikoll и двата са маркирани в едно ателие за рамки, което открих на Лъвов мост казва се Фрейм Дизайн имат магазин и на улица Шипка, а също и в Плевен имат. Допаднаха ми много не само защото са адски любезни, но имат от пиле мляко, аз такова богатство от рамки не съм виждал до сега никъде (което не значи че няма). За съжаление последните няколко дни съм с ужасна бъбречна криза и не мога да ида да си взема и другия мотор рамкиран, но като се пооправя ще го покажа и него. БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ за окуражаването
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •