Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 107

Тема: flame_froide

  1. #31

    Подразбиране

    Още малко да напредне и ще опитам да позная модела

    ПП Прилича на Vincent Black Shadow, той има такава характерна празнина между рамата и седалката.
    Редактирано от galinvayov : 03.02.2015 в 13:16.
    A LONE RIDER

  2. #32

    Подразбиране

    Етапа е разкошен, продължавай, чакаме крайния резултат за да видим и модела
    v_g_g@mail.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galinvayov Виж мнение
    Още малко да напредне и ще опитам да позная модела

    ПП Прилича на Vincent Black Shadow, той има такава характерна празнина между рамата и седалката.
    Леле колко си добър как позна. Довечера ще го сложа в почти краен вид, правя вече контура. А ето нещо друго с което се занимавах сега

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #34

    Подразбиране

    Ето и другия, малко преди края му, следващия "прочит" ще е в рамката

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #35

    Подразбиране

    Разкошни мотори, особено червения
    Ти имаш ли мотор.
    v_g_g@mail.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Разкошни мотори, особено червения
    Ти имаш ли мотор.
    Вили само аз нямам, но затова пък всичките ми най-добри приятели имат по 3 и за мен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #37

    Подразбиране

    Браво Данчо , супер си се справил с мотора и със ситната панама А къде рамкира червения мотор?

  8. #38

    Подразбиране

    Освен да те поздравя , друго не ми идва на ум , загубих си речника . Не искам да кажа тривиалното браво , удоволствието да ги разглеждам е мое , показвай следващия !
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #39

    Подразбиране

    Страхотни,аз имам запланувано едно бугати за тази година живот и здраве

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Браво Данчо , супер си се справил с мотора и със ситната панама А къде рамкира червения мотор?
    Благодаря Ви много сте мили всички, удоволствието става още по-голямо, когато получиш поздравления от приятели, при това разбиращи от изкуството. Жалко че хората за които ги правих не им се радват толкова много, но аз ги харесвам и не съжалявам.
    Nikoll и двата са маркирани в едно ателие за рамки, което открих на Лъвов мост казва се Фрейм Дизайн имат магазин и на улица Шипка, а също и в Плевен имат. Допаднаха ми много не само защото са адски любезни, но имат от пиле мляко, аз такова богатство от рамки не съм виждал до сега никъде (което не значи че няма). За съжаление последните няколко дни съм с ужасна бъбречна криза и не мога да ида да си взема и другия мотор рамкиран, но като се пооправя ще го покажа и него. БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ за окуражаването
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #41

    Подразбиране

    Аз късно виждам, но и от мен - ПОЗДРАВЛЕНИЯ! Ти толкова бързо превключваш от гоблен бод, на кръстчета, и на четвъртинки.... Нищо не те плаши! Моите уважения за труда, моторите са чудесни!

  12. #42

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯ Леле колко ме радвате, ето какво се получи от другия мотор



    Мисля, че е някакъв пренабор и предната гума не ми хареса много как се получи, но човека за който беше се изкефи много така че си заслужаваше.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #43

    Подразбиране

    Как няма да го хареса , мотора е станал страхотен . Поздравления Данчо
    v_g_g@mail.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Как няма да го хареса , мотора е станал страхотен . Поздравления Данчо
    БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления !

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •