Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 107

Тема: flame_froide

  1. #46

    Подразбиране

    Ето в завършен вид нещо, с което се занимавах последния месец за една много близка приятелка, която си го беше харесала. Получи се сполучливо, но не бих казал, че съм се влюбил и все пак уважавам вкуса на другите

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #47

    Подразбиране

    Поредната ти красота, нямаш спирка. Много си бърз и все красоти показваш
    v_g_g@mail.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Поредната ти красота, нямаш спирка. Много си бърз и все красоти показваш
    БЛАГОДАРЯ, винаги е приятно когато получиш "потупване по рамото"
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #49

    Подразбиране

    Ето нещо, което направих за сватбата на много близка приятелка



    съжалявам, че е опакован с фолио, но не искам да го разопаковам след рамкирането а направо да го подаря на сватбата й
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #50

    Подразбиране

    Супер си се справил! Сигурна съм, че ще харесат сватбения гоблен, много е хубав!

  6. #51

    Подразбиране

    Чудесен сватбен подарък Данчо , поздравления за избора
    и ти май нещо напоследък на подаръци си го подкарал

  7. #52

    Подразбиране

    Ей момичета МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ. СТРАХОТНИ СТЕ!
    Роси сега шия нещо страхотно за себе си и още няколко ме чакат, спирам с подаръците докат не ми дойде пак музата хихихи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #53

    Подразбиране

    Ето и едно скъпо подаръче от добра приятелка нещо направено набързо с голямо удоволствие. Благодаря ти ИРКА!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #54

    Подразбиране

    последното ми творение
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    Тези пеперуди са станали разкошни , честито поредни красоти
    Данчо, а другите три гоблена от серията откри ли ги .
    v_g_g@mail.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Страхотно рамкиране на пеперудите!!!

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Тези пеперуди са станали разкошни , честито поредни красоти
    Данчо, а другите три гоблена от серията откри ли ги .
    За съжаление схемите не ги намерих, но ги има в един руски сайт трите са 60 кинта, ако никой не ми ги предложи до края на месеца ще си ги поръчам от там, защото са жестоко красиви и ги искам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #59

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ, че ме карате да се чувствам добре момичета! СТРАХОТНИ СТЕ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Последните три гоблена са невероятни!

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •