Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 107

Тема: flame_froide

  1. #61

    Подразбиране

    Страхотни пеперуди, браво!

  2. #62

    Подразбиране

    Мнооого нежни! Честито! Давай нататък ,вярвам, още ще има ,гоблени , де .

  3. #63

    Подразбиране

    Последното ми произведение


    Беше АД за шиене, с тази китайска панама, която е като гума просто, но пък стана много красиво накрая.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #64

    Подразбиране

    Божееееееее, красота!!!! Браво!!!! Това си заслужава да се види на живо ♥

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Божееееееее, красота!!!! Браво!!!! Това си заслужава да се види на живо ♥
    ММММ ДА много са красиви, благодаря
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #66

    Подразбиране

    Честито! Мноооого красиви. За панамата като не си счупил игла , добре е. При мен за първи път се случи и се чудех на Дида как става , ама то си имало защо.

  7. #67

    Подразбиране

    Данчо , и тук да ти напиша , че много са красиви а ти искам да ми напишеш как стои този гоблен в банята. Не се ли навлажнява , признавам че не ми е идвало наум за гоблен в банята
    v_g_g@mail.bg

  8. #68

    Подразбиране

    Пеперудите са невероятни - много нежни и много ефектни.

  9. #69

    Подразбиране

    Данчо, много е хубав! Голям наплив да го видят на живо.. Хихи

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Честито! Мноооого красиви. За панамата като не си счупил игла , добре е. При мен за първи път се случи и се чудех на Дида как става , ама то си имало защо.

    БЛАГОДАРЯ! OOOO Моля моля счупих 2 тамън
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Данчо , и тук да ти напиша , че много са красиви, а ти искам да ми напишеш как стои този гоблен в банята. Не се ли навлажнява, признавам че не ми е идвало наум за гоблен в банята
    БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ хахахаха леле Катето внесе голяма дилема с тая баня. Банята ми има 2 части мокра и суха. Водата от мократа част няма никакъв достъп до сухата част. Та в тази част имам една много красива картина и там сега ми е и гоблена. Просто банята е в синьо и бяло и много хубаво стои.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Пеперудите са невероятни - много нежни и много ефектни.
    Благодаря ти Юра, знаеш че мнението ти е много ценно за мен Няма да ти казвам, че след моите ги уших още 2 пъти на шефката и на една приятелка, голям наплив
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    Данчо, много е хубав! Голям наплив да го видят на живо.. Хихи
    Мани мани, трябва да мисля вече с какво ще ви изненадвам на националката. че както майка ми казва аз съм ял от кокошка крак и хич не умея да си мълча и да не показвам хахахах
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #74

    Подразбиране

    Ехе, Данчо, задобря и сега си като машина вече,нямаш спирка !

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето нещо което през последния месец направих за един много скъп за мен човек, мисля че стана красиво

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •