Показване на 1 до 15 от 15

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    А има ли начин да разбереш,дали помолилите за схема ще благодарят ,преди да си изпратил?!Вярно е,че ние ,по-скоро включилите се във форума искаме да имаме всичко което ни "заплени",макар да осъзнаваме ,че едва ли ще ушием всяка поискана схема!А дали и Вие не сте били като нас преди време?!Аз искрено се надявам да останем все така отзивчиви да изпращаме безкористно и благодарни да получаваме желаните схеми!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yanka2013 Виж мнение
    А дали и Вие не сте били като нас преди време?!Аз искрено се надявам да останем все така отзивчиви да изпращаме безкористно и благодарни да получаваме желаните схеми!
    Aз с ръка на сърцето си признавам че съм била такава ,но не ми е коствало нищо да напиша едно благодаря.
    Според мен е въпрос на възпитание да благодариш на този който е откликнал на молбата за дадена схема...
    Някак си ...да си любезен когато търсиш помощ и после да "забравиш" да благодариш е меко казано добър повод да си отрежеш пътищата втори път някой да ти помогне...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Aз с ръка на сърцето си признавам че съм била такава ,но не ми е коствало нищо да напиша едно благодаря.
    Според мен е въпрос на възпитание да благодариш на този който е откликнал на молбата за дадена схема...
    Някак си ...да си любезен когато търсиш помощ и после да "забравиш" да благодариш е меко казано добър повод да си отрежеш пътищата втори път някой да ти помогне...
    Точно това имах предвид, когато изказах мнението си - казано е абсолютно на място,браво,Abi .Въпросът не е дали искаме схеми - форумът е и за това, аз ще продължавам да моля и се надявам пак да получавам неща, които са ме запленили. При всички случаи според мене е редно да отбележим добрия жест, направен ни от съфорумките!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •