Показване на 1 до 15 от 15

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Истина е, че последните години има все повече консуматори и ............. не забелязвате ли, че една огромна част от старите потребители даже не влизат. Хора които всеки ден бяха във форума, сега ги няма по една или друга причина........... И аз рядко влизам и качвам само ако искането е от редовен потребител и ако не са ме изпреварили............

  2. #2

    Подразбиране Цената на мълчаниета

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Истина е, че последните години има все повече консуматори и ............. не забелязвате ли, че една огромна част от старите потребители даже не влизат. Хора които всеки ден бяха във форума, сега ги няма по една или друга причина........... И аз рядко влизам и качвам само ако искането е от редовен потребител и ако не са ме изпреварили............
    Знаете ли, засегнахте твърде болезнен за мене въпрос от чисто житейска гледна точка. Органично не понасям неблагодарни хора и на бюрото ми е изрезка от в-к "България днес" - вече е доста избеляла, но е непрекъснато пред очите ми - " Ако направиш добро на нищожен човек, то пропада напразно" - Плавт. Древна Гърция! От кога са го казали хората, явно неслучайно. Има люде, които страдат от сериозна амнезия - те не помнят направеното им добро, ама голямо добро ви казвам - водя разказа от първо лице,ед. число. Въпросът "Ама кога е било това?", когато си му спасил кожата, по-точно работното място, направо ме беше сащисал преди време. Затова напълно разбирам и подкрепям тези, които вече не желаят да отделят времето си за тези, които не могат да напишат едно "Благодаря!"
    Като финал - още веднъж благодаря на всички, които са ми пращали схеми! Получила съм радост и удоволствие.
    Извинете ме, ако съм досадила някому.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •