Здравейте,
Четейки това се чувствам много виновна, че досега съм предимно консуматор в този форум, но не е било с лоша умисъл и много моля да ме извините ако някого съм засегнала неволно. За оказана помощ винаги съм благодарила, но досега само веднъж съм помагала аз със схема и то не защото нямам желание, а обикновено някой ме е изпреварил. А и все още не разполагам с кой знае колко схеми. Но по- големия проблем е че през малкото свободно време с което разполагам се разкъсвам между желанието да шия гоблен и да чета във форума. И съответно не успявам да следя търсенето. Споделям това, защото може би е проблем за много от нас и може би трябва да потърсим друг вариант за споделяне на схеми. Когато търся нещо отделям мнооого време да чета и стари търсения, за да не се повтарям. Та може би ако има вариант да качваме някъде схемите или да поддържаме нещо като каталог със снимки кой с какво разполага и който търси да си ги намира там. Не знам дали това е възможно, извинете ме ако не е , но не съм много запозната. А за тези, които злоупотребяват, те вероятно ще го правят във всички случаи когато могат.